Přejít na obsah

Výpadky po připojení Ntb


Návštěvník Daran

Doporučené příspěvky

Návštěvník Daran

Dobrý den. vyměnil jsem starý modem za nový COMPAL řady CH7465LG pokaždé když se připojím přes ethernet kabel nebo wifi z notebooku tak se extremně sníží rychlost a začnou výpadky po cca 15min. U předchozího modemu tyto problémy nebyly. Nevíte kde je chyba popřípadě co je v notebooku jinak nastavené? U jiného notebooku vše jede tak jak má stabilita i ryhlost 300mb. díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Daran

Tak jsem zkusil nastavit všechno podle druhého NTB, nainstaloval jsem nejnovější ovladače a jediné co se změnilo je že už modem nemá výpadky a rychlost se drží na 20-30, jednou to vystřelilo až na 330mb ale okamžitě kleslo na těch 30. zítra má přijít technik tak snad se mu bude dařit víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada

Já teda nevím, jak je na tom Compal, ale nečekal bych, že bude mít pomalou WIFI. S vlastním TP Linkem (C6 za 900) a home NB stahuju soubory po propočítání +- 37,3MB/s, tzn. 298,4 Mb/s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Presne tak... taky jsem sem pred casem do jakesi diskuse o (ne)moznosti dosahnout takovych rychlosti daval svoje vysledky a vypadalo to podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...