Přejít na obsah

Zvukovy format v kabelu UPC


homberg

Doporučené příspěvky

Jako zajimavost uvedu, ze nedavny zaverecny ceremonial LOH v Londyne jsem sledoval na CT4HD a obcas jsem kvuli komentatorum prepnul na Eurosport HD. Poslouchal jsem pres A/V reciever a zvuk na CT4HD byl oproti eurosportu daleko lepsi.

 

ritchi> jo je to tak, v menu bylo potreba zapnout volbu Popis zvuku. Dik

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

-homberg-

Rad som pomohol.Ale ja mam iny problem.Mam 2x TV,v obidoch CA modul.Po prepnuti na stanicu Nat Geo HD mam stale predvolenu anglicku audiostopu v DD.Prepnem v menu TV cesku stereofonnu audiostopu,dam iny kanal a pri navrate na Nat Geo HD sa tam stale drzi anglicka audiostopa.A to mam na obidvoch TV.Je to dost otravne stale prepinat audiostopu.Ako to mam nastavit aby si TV uchovala cesku audiostopu aj po prepnuti na druhy kanal?Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ritchi: v menu televízora: NASTAVENIE/JAZYK/PREFERENCIA nastav ako hlavný jazyk slovenčina a druhý jazyk čeština a bude sa Ti National Geografic HD spúšťat v češtine. Samsungy, ale ani Panasonicy neumožňujú priradiť prioritu zvuku ku každému programu samostatne. Ostatné značky nepoznám. STB od UPC to umožňujú.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Balky

Dik.U obidvoch TV sa to nastavuje v tych preferenciach,druhy predvoleny jazyk cestina.Roky dozadu som to tak robil,asi mi zlyhava pamat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...