Přejít na obsah

Konec emailů upcmail.cz


tomus

Doporučené příspěvky

Pridavam se. Pouzivam vic jak 20 let email na volny.cz a je to naprosto stabilni, bezchybna sluzba. Jestli ma @Adolf.Shitlernejake info, tak prosim o zdroj te informace. Jinak je to jen straseni a spekulace. Stejne tak bych mohl vypustit zpravu, ze gmail muze skoncit? Muze, samozrejme. Tak jako vsechno. Tak sup sup, zaridme si vsichni vlastni emaily.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skončit může cokoliv, ale mnohem pravděpodobněji skončí něco, co již jako samostatná značka neexistuje, protože byla pohlcena někým jiným. A v případě toho Volný už tady odpověď zazněla, viz včerejší příspěvek usera MOp.

Kdo potřebuje stále stejný email, ten si svůj samozřejmě pořídí. A komu je to fuk, ten klidně může zůstat kdekoliv.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitler .....mnohem pravděpodobněji skončí něco, co již jako samostatná značka neexistuje ....

Tak přesně tohle znám. Když firmu koupila konkurence, šlo to sakra rychle. Odjel jsem na dovolenou (předtím nikdo nic netušil, jen probíhaly námluvy, že naše firma koupí někoho jiného). Po dovolené už jsme byli pod hlavičkou konkurence, naše obchodní značka zanikla do čtvrt roku. 😉

Nicméně u @volny.cz se zatím nebojím.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník lkobr

Asi před měsícem se mi na Facebooku objevila reklama Vodafone na rychlý internet. Samozřejmě jsem ji okomentoval, že e-mailovou schránku nedostanou, protože schránky od UPC ruší. Za dva dny odpověď, že jim mám napsat. Tak jsem napsal ne smyslu, že protestuji, aby zanikla má adresa (mám ji skoro na všech registracích a vypadá důvěryhodněji než nějaká freemailová, která nemusí podporovat odesílání pošty - i takové se najdou a povětšinou plné reklamního spamu), ale nevadí mi, když jen změní servery na své. V podstatě je lhostejné, když zprávu dostanu na stejnou adresu, ale musím z místa B a ne z místa A jako dosud. Dozvěděl jsem se spoustu marketingových žvástů hojně probíraných na výplachu mozků, honosně zvaných školení a že si mám všechno přeregistrovat (matně si vzpomenu asi na 12 služeb, ale může jich být i přes 50). Jo a taky, že nemám adresu jako kontaktní - bodejť by jo, když jsem ji na základě e-mailu změnil. 

Upraveno uživatelem lkobr
Doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník Z M

Jen pridavam dalsi info souvisejici se zrusenim emailu - bude zrusen take server smtp.upcmail.cz, takze pokud ho mate nastaveny a jelikoz vsechny dosavadni instrukce to tak doporucovaly, tak predpokladam, ze mnozi z vas ano, tak se vcas poohlednete po nastaveni smtp serveru pro vas email.

Myslim, ze kdyby misto emailu s vyctem vseho, co bude zruseno - a to tam zdaleka neni vsechno, poslali vycet tech par veci, ktere budou nadale funkcni, byl by ten seznam o moc kratsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Z Ma co všechno se ruší, že by seznam se zachovanejma službama byl kratší? rušej se jenom emaily se všim, co s tim souvisí, protože vodafone nikdy žádný emailový schránky nenabízel, ruší se wifree, protože vodafone má mobilní internet, a rušej se věrnostní slevy, protože ty vodafone nikdy veřejně nenabízel... a možná ještě něco? nevim 🤔

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Z M

Tedy pokud se vam zda malo emailove schranky (uzivatele upozorneni) vcetne smtp serveru (uzivatele neupozorneni) a free wifi, kterou pouzivali prakticky vsichni, pak napr. pevne linky za 1 Kc jako soucast balicku, bez varovani byly smazany uvitaci zpravy do hlasovych schranek, jestli hlasove schranky dale funguji, nevim, pak treba satelitni freesat, ktery take patri do rodiny upc, to jen, co me zrovna napada. Co jeste prijde, tezko rict...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...