Přejít na obsah

Konec emailů upcmail.cz


tomus

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, Adolf.Shitler napsal:

Jakýkoliv jiný, než vlastní email, není výhra. A není to jenom případ VF, tuším Volny dopadl podobně, resp. jeho uživatelé. Stejně jako třeba Spolužáci (tam byl taky email) a celá řada dalších.

Nevím, kde čerpáš svoje informace (spíš dezinformace), ale volny.cz funguje stále a spolužáci měli email seznam.cz, který taky funguje doteď.

Upraveno uživatelem petrmet
  • Internet 300
  • -
  • TV Start
  • Wifi Modem Compal
  • Praha 10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Volny je Centrum, takže pokud funguje, tak už pod ním a Spolužáci jsou sice pod Seznamem, ale otázkou je jak dlouho, když doména jako taková je pryč. Pro Seznam není nic snadnějšího, než se podívat na provoz a navíc nepoužívané emaily se automaticky deaktivují a mažou. Ani v jednom z těchto případů to tedy není žádné terno ve smyslu, že bych si tam nechával email, na kterém mně záleží.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, Retiree napsal:

@SlambNeříkal bych tomu zrovna nezodpovědnost, spíš blbost, nebo lépe neznalost. Co jsem v důchodu (2005), nemám absolutně žádný kontakt s kýmkoli, kdo by se byť jen vzdáleně zabýval IT (velmi mi chybí kolektivní povědomí), rovněž si nevybavuji, že by se podobná problematika na Karneval- či UPC -Zone v minulosti diskutovala.
Pokud tomu rozumím, potřebuji vlastní doménu s jedinečným jménem, což také není jednoduché (tedy pokud má vypadat poněkud inteligentně). Např. domény typu @blbec.cz, nebo  @shitler.com  by se mi nelíbily 🙂

Plně ti rozumím, mám podobný problém se svými rodiči. Je mi jasné že potřebuješ něco jednoduchého. Zkus si pročíst https://napoveda.seznam.cz/cz/email-profi-zakladni-informace/

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CA modul
  • Ostrava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taktéž se přidám. @volny.cz používám bezmála 20 let (možná i déle) a ani přechodem pod centrum.cz jsem nezpozoroval žádné potíže (jen změna IMAP a SMTP) a ani nemám žádné info od Centrum.cz že by měl @volny.cz končit. Pokud někdo tuto informaci má, nechť uvede zdroj.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • -
  • Compal CH7465 černý
  • Ostrava - Zábřeh
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník MOp

Zruseny byly tehdy emaily mbox.vol.cz Sam jsem jej vlastnil, stejne jako nyni aktivne vyuzivam upcmail (drive chello.cz a dkm.cz). Jsem zvedav, kdy mi prijde informace o zruseni, dosud se tak nestalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Adolf.Shitlerchápu, jak to myslíš. Řekl bych, že v případě volny.cz hledáš bubáka za každým rohem😎. Připouštím, riziko je vždycky. Patřím k těm, kteří to s volny.cz táhnou téměř od počátku. Žádné nebezpečí tady necítím. A pokud, tak se dokážu zařídit. Myslím, že rozumní freemailoví operátoři si důkladně rozmyslí zrušení té které domény. UPC/Vodafone nepovažuji za mailového operátora, ukončení této služby mě nerozhodí. Pořizovat vlastní doménu vidím v tomto okamžiku až jako poslední řešení. Taky o tom přemýšlím, jen mě nic netlačí abych v této oblasti musel udělat radikální řez.

@MOpasi by se z těch zaniklých domén ještě něco vyhráblo. Teď mě napadá třeba quick.cz. 

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...