Přejít na obsah

Konec emailů upcmail.cz


tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník Evzen
před 1 hodinou, Slamb napsal:

dost lidí má i tady na fóru ještě starý emailový adresy

A kolik z nich je aktivnich, tj. cojavim, napsali alespon 5 prispevku za posledni mesic?
Muj tip je, ze tak mozna 3... 😉

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Marek-26 napsal:

@Retiree Já bych nečekal a s předstihem začal v klidu řešit. To, že skončí doména upcmail.cz i se službou email je fakt. A než to pak řešit narychlo ...

A kde je to oficiálně ? Já kdybych nechodil na toto forum, tak bych to vůbec netušil. Zvlášť když UPC zachovalo i doménu chello.cz, tak jsem nepředpokládal, že mi VF hned típne mail 😞

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Compal, STB Kaon KCF B4003
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tuhle firmu (UPC.cz) aktuálně už nikdo neřídí, musíme čekat na první akce nového vlastníka, Vodafone, snad od 1. dubna. Pokud sledujete tohle fórum, je docela zajímavé občas se podívat v záhlaví do záložky Správci. Poslední dobou (posledních několik měsíců) se tam střídají jména jako svatí na orloji, mj. je tam za VF např. @Lucie - Vodafone...

Upraveno uživatelem Retiree
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje registrace, kde jsem použil emaily na doméně @upcmail mám snad všechny už změněné.

Tak se ptám budou taky rušit doménu @karneval.cz.  O této doméně se taky říkalo, že ji zruší, ale dodnes funguje.

Třeba zde někdo z Vodafone odpoví co a jak bude.

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • TC7200 (bridge mod), Router Asus RT-AX55
  • Litoměřice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník miho

Dnes jsem dostal v e-mailu oznámení o zrušení upcmail. Pro mne je to větší rána než koronavirus. Za více než 10 let mám ten e-mail registrován ve stovkách služeb. Budou to stovky hodin práce to všechno přeregistrovat. Na začátku propagovali, jaká je to výhoda mít u nich mail, který je součástí placené služby a tudíž záruka nezrušitelnosti oproti bezplatným e-mailům. Navíc to přichází v době, kdy je stát ve stavu nouze, kdy má člověk opravdu jiné starosti. Je to naprosto nelidské rozhodnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...