Přejít na obsah

Nové obchodní podmínky


tomus

Doporučené příspěvky

Už to tam visí:
https://www.vodafone.cz/zoek/

 

Úpravy smluvních podmínek

Pro fyzické osoby (včetně fyzických osob podnikajících) rušíme odškodnění v případě předčasného ukončení smlouvy na dobu určitou. Pokud zákazník na základě smlouvy na dobu určitou čerpal slevy spojené s koncovým zařízením (například slevy na telefony, modemy, televize, příslušenství a instalační poplatky), pak tuto slevu budeme požadovat uhradit.


Věrnostní program

Nefiremním zákazníkům, kteří využívali věrnostní portfolio, bude věrnostní portfolio zrušeno za současného ponechání zvýhodněných cen, jakožto poděkování za loajalitu. Výhoda bonusu bude všem těmto zákazníkům nadále zachována.

 

Odstoupení od smlouvy na základě změn VOP

Pokud bychom měnili podmínky vaší smlouvy nad rámec zákona, informovali bychom vás o tom přímo ve Vyúčtování. Pro většinu zákazníků však k takovým změnám nedochází.

 

Tak se to mění za pochodu. Slovo rušíme nahradilo upravujeme. Jen jsem nikde nenašel, kolik to odškodnění nově bude.

Úpravy smluvních podmínek

Pro fyzické osoby (včetně fyzických osob podnikajících) upravujeme výši odškodnění v případě předčasného ukončení smlouvy na dobu určitou. Nadále platí, že v případě předčasného ukončení smlouvy na dobu určitou požadujeme uhradit poskytnuté slevy na koncová zařízení (telefony, modemy, televize, příslušenství a instalační poplatky), čerpané na základě smlouvy na dobu určitou.

Upraveno uživatelem Zlaťák
  • -
  • -
  • Klasik
  • Technicolor, 4x CA modul
  • Brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Smlouvu mám do konce října.

Modem mám pronajatý (70 kč).

To znamená, že když smlouvu nachám doběhnout, tak se pro mne nic nemění.

2 měsíce před koncem (srpen) budu  řešit prodloužení smlouvy = retenčí oddělení. Jestli bude ještě fungovat.

mám 150+ internet + tv start za 392 Kč.

 

Přijatelné nabídky od UPC na mé adrese zatím  jsou:

50+tv=299 Kč

150+tv=399, od 7. měsíce 429 Kč

Takže změna podmínek je ok. Jestli teda to SIPO bude dále fungovat.

 

  • 150 Mb/s
  • -
  • Start
  • upc modem technicolor 7200
  • Jindřichův Hradec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se SIPem nic. SIPO  si můžeš nechat na platby, které přes něj půjdou platit. Co se týká UPC/VF, budeš muset přejít na jiný typ úhrady. Např. si můžeš nechat posílat faktury a ty měsíc co měsíc platit (třeba převodem z bank. účtu), nebo si na účtě povolit inkasní platbu přímo pro VF.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...