Přejít na obsah

Nový typ kabelu na propojení TV?


Návštěvník TuxCZ

Doporučené příspěvky

Návštěvník hrochada
před 2 hodinami, Marek-26 napsal:

UPC začalo dávat zásuvky s větším frekvenčním rozsahem, než se dávali v minulosti (nyní 5-1200MHz)

Jaký pro to byl důvod, popř. budou je měnit stávajícím zákazníkům?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TuxCZ

Tak jsem koupil to co jste mi poradili ( F-IEC) a je mi to úplně k ničemu 😄 ... Mně přijde, že je potřeba spíš něco takovéhoto ImgW.ashx?fd=f4&cd=AN051&i=1.jpg akorát, potřebuji na jedné straně koncovku pro připojení do televize. 

 

Edit: tak jsem se znovu díval na internet a alza mi jen poslala špatnou součástku, ještě k tomu 5x místo 1x za stejnou cenu 😄 

Upraveno uživatelem TuxCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada

Potřebuješ tohle. Jednu stranu připojíš do zásuvky a na druhou stranu připojíš kabel IEC - IEC.

Image result for f iec

před 7 hodinami, Standa napsal:

Důvod je jednoduchÿ,, příprava na DOCSIS 3.1

Tím pádem se budou postupně měnit zásuvky i stávajícím zákazníkům? Osobně mám doma asi 5 let starou WISI DB 80F.

Upraveno uživatelem hrochada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 19 minutami, hrochada napsal:

Potřebuješ tohle.

Ufff, tohle praveze rozhodne NE!

Ta strana "F" musi byt samice, ne samec! Teda pokud ten kabel opravdu vypada presne tak, jak na tom obrazku, tj. ze na obou stranach ma samce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezis proc v tom delate takovej hokej, kdyz se da koupit hotovej kabel?  Alza poslala kabel 2x F, coz je na dve veci 😞  Potrebuje IEC/F kabel jak uz jsem tu psal.

Jinak hrochanda pise spravne, ze tahle redukce vyresi prave to, kdyz ma pan stary IEC/IEC kabel.

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
před 46 minutami, Evzen napsal:

Jenze do TV se nestrka F samec (to jenom ze satelitu, ale ne z kabelovky), alebrž prave ten IEC samec.

Šroubovací F samce zapojí do zásuvky od UPC, z druhé strany má IEC samce, na kterého napojí anténní kabel IEC - IEC. U TV má potom IEC samce.

 

před 4 minutami, homberg napsal:

Jezis proc v tom delate takovej hokej, kdyz se da koupit hotovej kabel?  Alza poslala kabel 2x F, coz je na dve veci 😞  Potrebuje IEC/F kabel jak uz jsem tu psal.

Tím pádem stačí redukce z F samice na IEC samce. Proč by měnil celý kabel? Taková redukce vyjde na 15 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...