Přejít na obsah

Samsung STB-E7500,E7900


Návštěvník J.Š.

Doporučené příspěvky

"Vzdialený prístup odkiaľkoľvek z PC k obsahu uloženému na HDD prístroja"

Takze umoznuje volne kopirovani nahravek ze STB na PC? To by me u Samsungu prekvapilo. Az si ho nekdo poridite, dejte vedet. Osobne se obavam, ze neomezeny pristup bude jen k tomu, co tam pres PC ulozite, nikoli k nahravkam z DVB...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník
Nemáte někdo zkušenosti s tímto přístrojem? Byla by to možná náhrada Kaona, se spoustou dalších funkcí a s dobrou cenou.

http://www.samsung.com/cz/consumer/tv-a ... 00/EN-spec

Mám ho měsíc - bomba!!!! Koupil jsem si od UPC CA modul....vše ok!!!! Je to tak - nahráváte jeden placený, ale druhý už nelze, jen se dívat! Ale to mě až tak netrápí. Trápí mě jiná věc . Skoro nový TV Panasonic a nefunguje mě překodování dalkového ovládání, abych mohl používat TV režimy na DO Samsungu!!!!! To mě naštvalo nejvíc!!! TAkže po ruce DO od TV a DO od Samsungu......Světoznámé značky elektroniky a tohle....nepochopil jsem!!!!! Dokonce to umělo i to DO od HDDPVR od UPC!!!! Každopádně do toho běžte!!!! Zatím jsem přehrál všechny filmy...atd, co mám uloženy na ext. HDD.

Když nic nedávájí v TV, najedu na youtube a koukám....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Skús to opačne cez Vieralink. Zapoj Samsung do vstupu HDMI2 televízora a ovladaj Samsung pomocou DO Panasonic cez HDMI CEC. Ja tak ovládam Samsung BRD player. Televízor ho musí vidieť po zapnutí funkcie Vieralink, inak nie sú komaktibilné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Hory

To: Balky

V mem pripade to bohuzel pro me nefunguje. Viera link ukaze zarizeni "Ostatni" a jdou ovladat jen nektere fce. Napr. to zakladni prepinani programu nelze.

To: Navstevnik

Upresneni: Lze nahravat jeden placeny a jeden volny a zaroven sledovat "jen" volny v pripade kdy nahravam placeny.

Mam Samsung BD-E8300 a zatim spokojenost. Jeste by to chtelo vylepsit software. Prehravani DVD a nasledne ukonceni obcas zamrzne pristroj.

Obraz se me subjektivne zda lepsi nez pres Kaon. Nestalo se zatim za tu dobu nejake kostickovani apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...