Přejít na obsah

Filtrace uživatelů


Adolf.Shitler

Doporučené příspěvky

Jirku a Adolfa už nechte být,  ti už byli potrestáni. 

Já jsem ještě uvažoval, zda reputační body úplně nezrušit, a ponechat pouze možnost hodnocení příspěvků (pokud je to tedy technicky proveditelné), protože třeba já tento ukazatel vůbec nesleduju a považuji to zde na fóru za celkem bezvýznamnou funkci, která zde zbytečně dráždí některé uživatele. 

Co myslíte ? 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán

Ano, to je, oč tu běží! Reputační body úplně zrušit! Právě to dráždí některé uživatele! Už to napsal Slamb. 

Technická: Proč a jak byl potrestán Adolf? Že se ohradil? Že nechtěl číst s prominutím ko*otiny a urážky na jeho adresu? 

Já se ho zastavám a prosím, vraťte ho zpět! Uznávám, že je "jinej" , ale je to člověk, který má co do fóra napsat a jeho příspěvky jsou víceméně adekvátní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ač je mi nick Adolf.Shitler silně nesympatický, připouštím, že mívá ve většině případů příspěvky se znalostí věci. Přesto, pokud jsem sledoval. to byl právě A.S, kdo urážel ostatní diskutéry (a nejen na tomto fóru)...

Proč se tu mluví o jakýchsi reputačních bodech, já tam vidím pouze (vedle přiblblých emojí) ikony Souhlasím či Nesouhlasím s daným příspěvkem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oba uživatelé dostali napomenutí za porušení pravidel fóra a pár dní jim budou moderovány příspěvky (spíše to měl být způsob, jak zamezit pokračování přestřelky). Oba dva normálně na fórum mohou. "Závadné" příspěvky obsahující urážky byly skryty.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán
před 57 minutami, Retiree napsal:

Ač je mi nick Adolf.Shitler silně nesympatický, připouštím, že mívá ve většině případů příspěvky se znalostí věci. 

Tak nějak si to vystihl přesně. Já to shrnul pod pojem " jinej".

Nevím jak jiných fórech, ale i tady to bývalo a je tak, že když tě někdo urazí, tak se bráníš. Pak ta konverzace graduje a začneš urážet. Být ti dva lidi u piva , tak si krásně pokecají a shodnou se. Jenže konverzace přes net je o něčem jiném.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych klidně děkuji nechal na +1 jako odměnu za dobrou radu, ostatní klidně může jít na neutrální

jak už sem psal - že někdo s někym souhlasí nebo nesouhlasí, to by neměl bejt důvod ke zvyšování nebo snižování reputace, je to jenom vyjádření, že dotyčnej má stejnej / jinej pohled na věc

image.png.663d30e0c8b1612b39a3ac87c378c50e.png

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkuste se letmo mrknout na NEMODEROVANE forum (kdysi davno prvni forum uzivatelu Dattelkabel/UPC) zunpa.cz 

https://zunpa.cz/phorum/list.php

Nadavek, urazek a invektiv je tam kupodivu pomalu na to, jaka je tam sqadra ruznych individui. A na dotazy se tam clovek vetsinou docka odpovedi. Myslim, ze na fora nikdo nechodi pro to, aby si honil ego na nejakem hodnoceni, nebo aby schvalne nekoho urazel (tedy pokud se za nickama neschovavaji prihloupli pubertaci)

  • Kabel 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • 2x CA modul, Compal black
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník fanfán tulipán

... zamknout fórum a přístup umožnit pouze osobám, které mají s UPC/VF smlouvu. - Jsem v "komunitě", mohu vyjádřit názor/žádost o pomoc/ prosbu, etc.

Citovat

 Myslim, ze na fora nikdo nechodi pro to, aby si honil ego na nejakem hodnoceni, nebo aby schvalne nekoho urazel (tedy pokud se za nickama neschovavaji prihloupli pubertaci)

No, mám obavy, že zrovna tady se to -náctiletýma unuděnýma dětma jen hemží., že?! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Myslel jsem ze minule bylo jasne stanoveno aby si sve detske stanovisko,urciti lide kompenzovali uplne jinde.Jak je videt,nepomohlo ani jejich potrestani.Kazdy ma svuj vlastni nazor a vnucovat ten svuj jinym nepomuze.Ale pokud si nekdo mysli,ze my ostatni mu budem prizvukovat a svuj nazor nevyjadrovat,tak mam pro nej spatnou zpravu.Vyjadrime a urcite ho menit nebudeme.A nekteri si za nim budou i pevne stat,ja rozhodne ano   🙂

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, jak je vidět, tak u některých frustrátů nepomohlo ani potrestání a stále si tady léčí svoje mindráčky tím, že jak s něčím nesouhlasí, tak hned dávají mínusy. Nebo je možná důvodem to, že oni sami mají těch kladných hlasů sotva polovinu, tak z toho pramení jejich komplex :P

A ještě svoje bláboly podpoří tím, že se pasují do role majestátu a píší v plurálu, viz "my", to už ta jejich frustrace musí být skutečně super :D

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...