Přejít na obsah

Konkurence nespí


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán
V 18. 2. 2020 v 10:10 PM, Michal Pelikán napsal:

Kez by to uz doslo i ke me. U UPC me stve dost veci. Naprd upload, nedomrdle IPv6, kvalita routeru... to je taky skoda mluvit. Jenze nic lepsiho ke me zatim stejne nevede 😕

Oni se prokopou i k Tobě. Věř tomu. Chvilku (rok a kousek) to trvá, než se dokopou a prokopou, pak chvilku (rok a kousek) trvá, než se dohodnou se zástupcem vlastníků nemovitosti o zřízení přípojek do bytů a pak už to letí... (rok a kousek). Tak držím palce, my už jsme  ve fázi, že "tady tu přípojku do budoucna uděláme.. Smlouva podepsaná, budeme realizovat..." Tak snad do roka a půl  to tu bude. Dodatek: Závodu míru.

V 18. 2. 2020 v 11:46 PM, Slamb napsal:

no já nevim, tys řikal, že 1G/1G, ale že to poběží 600/600, tak sem myslel, že už máš z doslechu nějaký zkušenosti

vygooglil sem, že ta pardubická firma je edera, silver partner huawei a výhradní distributor huawei pro česko, tak by bylo dost divný, kdyby ten jejich internet nefrčel, jak má 😮

BINGO! Googlils přesně! Tak snad to bude běhat na těch udávaných tisíc na tisíc. Jelikož nemám facebook a možnost dalších informací, tak jsem chodil tady u nás po náměstích a nákupních centrech a ptal se lidí, co maj za net a když měli Ederu, tak jsem je poprosil o hodnocení pěti hvězdiček. No, a jelikož někdo nadával a někdo to chválil, tak jsem si udělat graf, (po tom, co mě pustili z cely předběžně zadržených) a vyšlo to tak, že asi prý ano. Fakt by to mělo běžet kolem 1G/1G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
V 19. 2. 2020 v 6:51 AM, Adolf.Shitler napsal:

Tealc.EU@ Nepleť si pevné kabelové připojení (UPC/VF) s mobilním internetem (VF). U toho prvně jmenovaného není k FUP žádný důvod (resp. pokud by byl, tak se dá bavit o stovkách GB měsíčně), zatímco u toho druhého je to do jisté míry regulace kvůli kapacitě bezdrátové sítě.

A pokud sháníš "neomezený internet s rychlosti alespoň 300 Mb/s", přičemž "Netbox tady bohužel není", tak bráno odzadu, tak Netbox má max. 100/100 (marketingově vydávaný za 200), přičemž ta nabídka na 300/300 (600) není dostupná ani na adrese jejich zákaznického centra na Svoboďáku :-) (natož v Brně někde v reálu) a aspoň 300 Mbps seženeš tak leda jako velkoobchodní nabídku pro ISP, kde reálně počítej s cenou kolem 15 000 Kč měsíčně bez DPH (např. Cetin).

No, je pravda, že to netbox má v nových zástavbách https://rychlost.cz/vysledek/#20200768337-b24e

Ano, mají u mě pokažený shapper na uploadu :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...