Přejít na obsah

Konkurence nespí


Pavel m

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán
V 18. 2. 2020 v 10:10 PM, Michal Pelikán napsal:

Kez by to uz doslo i ke me. U UPC me stve dost veci. Naprd upload, nedomrdle IPv6, kvalita routeru... to je taky skoda mluvit. Jenze nic lepsiho ke me zatim stejne nevede 😕

Oni se prokopou i k Tobě. Věř tomu. Chvilku (rok a kousek) to trvá, než se dokopou a prokopou, pak chvilku (rok a kousek) trvá, než se dohodnou se zástupcem vlastníků nemovitosti o zřízení přípojek do bytů a pak už to letí... (rok a kousek). Tak držím palce, my už jsme  ve fázi, že "tady tu přípojku do budoucna uděláme.. Smlouva podepsaná, budeme realizovat..." Tak snad do roka a půl  to tu bude. Dodatek: Závodu míru.

V 18. 2. 2020 v 11:46 PM, Slamb napsal:

no já nevim, tys řikal, že 1G/1G, ale že to poběží 600/600, tak sem myslel, že už máš z doslechu nějaký zkušenosti

vygooglil sem, že ta pardubická firma je edera, silver partner huawei a výhradní distributor huawei pro česko, tak by bylo dost divný, kdyby ten jejich internet nefrčel, jak má 😮

BINGO! Googlils přesně! Tak snad to bude běhat na těch udávaných tisíc na tisíc. Jelikož nemám facebook a možnost dalších informací, tak jsem chodil tady u nás po náměstích a nákupních centrech a ptal se lidí, co maj za net a když měli Ederu, tak jsem je poprosil o hodnocení pěti hvězdiček. No, a jelikož někdo nadával a někdo to chválil, tak jsem si udělat graf, (po tom, co mě pustili z cely předběžně zadržených) a vyšlo to tak, že asi prý ano. Fakt by to mělo běžet kolem 1G/1G.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník warman
V 19. 2. 2020 v 6:51 AM, Adolf.Shitler napsal:

Tealc.EU@ Nepleť si pevné kabelové připojení (UPC/VF) s mobilním internetem (VF). U toho prvně jmenovaného není k FUP žádný důvod (resp. pokud by byl, tak se dá bavit o stovkách GB měsíčně), zatímco u toho druhého je to do jisté míry regulace kvůli kapacitě bezdrátové sítě.

A pokud sháníš "neomezený internet s rychlosti alespoň 300 Mb/s", přičemž "Netbox tady bohužel není", tak bráno odzadu, tak Netbox má max. 100/100 (marketingově vydávaný za 200), přičemž ta nabídka na 300/300 (600) není dostupná ani na adrese jejich zákaznického centra na Svoboďáku :-) (natož v Brně někde v reálu) a aspoň 300 Mbps seženeš tak leda jako velkoobchodní nabídku pro ISP, kde reálně počítej s cenou kolem 15 000 Kč měsíčně bez DPH (např. Cetin).

No, je pravda, že to netbox má v nových zástavbách https://rychlost.cz/vysledek/#20200768337-b24e

Ano, mají u mě pokažený shapper na uploadu :-) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

GNET 500 ,500 Mbit až 500/500 Mbps  319 Kč měsíčně

tady na Mostecku se nějak poskytovatelé internetu asi zbláznily jak Softex ,WMS  rapidně snížily ceny .To asi Vodafone netroufne co ??Je to klasická smlouva bez závazku  a sankcí.

  • Premium
  • -
  • -, Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station WiFi 6, CA modul
  • -Most
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...