Přejít na obsah

Platby SIPO


marek-81

Doporučené příspěvky

Návštěvník fanfán tulipán

Máme tady v ulici řezníka. Je fakt dobrej a ty jeho voňavý lahůdky stojí za to. Jenže on si teď vymyslel, že se mu nevyplatí aby zákazníci platili kartou a chce všechno cash "na prkno". Jdu od něj, protože jsem zvyklej platit kartou a nemám to s ním ve smlouvě, tak radši půjdu třeba do Hypernovy, kde se to nedá žrát, ale budu furt platit kartou! 🤣 Pánové, je tolik platebních možností... Já mám pro UPC také SIPO,  v něm mám dále elektřinu, plyn, koncesionářské poplatky ČT, ČRo.  Když přestane VF akceptovat SIPO, tak mi dá určitě vědět předem a já zvolím jiný způsob úhrady. Třeba inkaso, jako ho mám třeba u T-mobile.. Netušil jsem, že i takováhle blbost dokáže u Čechů vzbudit takovou diskuzi. A pane marek-81 - jste hvězda! Přeji Vám pěkný víkend a nedejte se! Když to nechtěj přes SIPO, tak běžte jinam a řekněte to celému světu!😭

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jana P.

Ještě jeden pohled "z druhé strany". Pracuji v jedné pojišťovně a vím, že když si klient chce změnit  něco v souvislosti se SIPem, zavedení, zrušení a myslím, že i výše pojistného tak to nejde od nejbližšího měsíce jako u jiných způsobů placení ale až od dalšího. Takže flexibilita nic moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

No, jde o to, ze vetsina lidi (tj. i dost pracovniku nejruznejsich financnich instituci) nevi/nechape, jak to cele funguje.
Staci znat fungovani systemu - napr. z tohoto clanku - a pri spravnem nacasovani to nejenom neni "az od dalsiho mesice", ale naopak klidne je "uz od zitrka". Ja si SIPO platby pred casem prevedl z banky do banky velice jednoduse, aniz by doslo k jedinemu vypadku, zdvojeni, nebo zpozdeni platby.

Takze zase plati ono klasicke "Kdyz to znas, tak je to brnkacka"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, marek-81 napsal:

HaWe: přesně tak. Já jsem platící zákazník a jsem to já co si budu klást požadavky a podmínky. Ne operátor. A pokud mi ty požadavky nemůže/nechce splnit, nejsem povinen přistoupit na jeho. To je celé. A není to pouze o ceně. Rozhoduji se podle mých osobních požadavků. Klidně můžu chtít po Vodafonu ať mi každý týden chodí uklízet do domu. A pokud mi řekne že ne, tak já zase nemusím být jeho zákazník. 

Na to máš plné právo. To ti tady nikdo neodepírá. Ber to jen jako naznačení dalších možností.

Není nad osobní zkušenost s podobnými akcemi. 🏅

(Mohl bych ti napsat, jak neustále dokola hledám pro mě přijatelnou kreditku s vyšším limitem. Nebo operátora na nejnižší ceny volání, kdy je měsíční provoz jednak nízký, druhak pro uživatele cenově přijatelný (oni nepotřebují ty supervýhodné neomezené tarify) a pro lidi, kteří toto volání používají po technické stránce zvládnutelný. Nebo přijatelnou banku s bankovnictvím, ve kterém se vyznají i naši staříci..... Nebo tisíc dalších věcí. Vždycky najdu něco, co mi a mému okolí jakž takž vyhovuje a protistrana to za nějakou dobu zařízne, většinou v rámci "vylepšení" podmínek pro zákazníky.)

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, fanfán tulipán napsal:

 Když přestane VF akceptovat SIPO, tak mi dá určitě vědět předem a já zvolím jiný způsob úhrady. 

Přesně tak, já jsem dost konzervativní a nerad měním věci, které fungují. Ale když to nepůjde přes SIPO tak si to taky bez problému změním, pokud se kvalita a cena služby nezmění

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Compal, STB Kaon KCF B4003
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 14. 2. 2020 v 7:31 PM, hpfunny napsal:

No nevím zda chce banka nějaký poplatek od příjemce za inkaso z účtu, ale pošta účtuje základní cenu za 1 položku předepsanou k inkasu Kč 3,10. Možná v tom bude ten zakopaný pes u VF.

Pravděpodobně ano, když ty 3 Kč vynásobíš počtem klientů Kterých může být I několik stovek tisíc. Tak potom už to dělá docela slušnou sumu kterou Vodafone každý měsíc ušetří. 

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 2. 2020 v 7:44 PM, marek-81 napsal:

Adolf: ale to není inkaso. Prostě ti pošta dá do schránky předpis kde máš přehledně všechny platby. Každý SIPO ma své spojovací číslo, pokud se vším souhlasíš, tak sedneš k PC a zaplatíš z účtu. Je to jednoduchý a rychlý. Z inkasa nemáš přehled. Sice pak ti dojde výpis, ale musíš to reklamovat, pokud ti něco nesedí.

U inkasa si nastavíš max inkasovanou částku a o vůbec nic se nestaráš.

Pokud se bojíš, že by tě chtěl operátor / UPC / elektrárna okrást, prostě se ti to z účtu nestrhne 😉

SIPO je prehistorie.

  • Kabel 1000 Mb/s Profi
  • Premium 5G
  • Klasik
  • Vodafone Station 3.1
  • localhost
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...