Přejít na obsah

Problém se vším


Návštěvník hosolar

Doporučené příspěvky

Návštěvník hosolar

Internet mám od podzimu a problém nebyl, ale od pátku mám tv Klasik+. To co se děje je hrozný, nefunguje mi pořádně televize,kdy jdou jiné programy na netu a jiné doma na mediaboxu. Vypadá k tomu doma internet a nefunguje ani "moje UPC" zákaznickou linku nikdo 10 minut nezvedá,na zprávu v Messengeru a na příspěvek na Fb nikdo neodpovídá a na email mi odpověděli,že problém stále řeší, ale ať jim nepodepisuju, že mi odepsal automat. Tak do pr...le co tohle je za služby zákazníkovi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O víkendu funguje jen technická podpora, je klidně možné, že zrovna volá více lidí a proto je čekací doba delší. Na FB a email nejspíše dostanete odpověď až zítra. Jaký máte problém s internetem? Nevypadá to, že by byl v Pardubicích nějaký problém. A to o televizi nechápu vůbec. Jakože nesedí EPG?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hosolar
před 24 minutami, Marek-26 napsal:

O víkendu funguje jen technická podpora, je klidně možné, že zrovna volá více lidí a proto je čekací doba delší. Na FB a email nejspíše dostanete odpověď až zítra. Jaký máte problém s internetem? Nevypadá to, že by byl v Pardubicích nějaký problém. A to o televizi nechápu vůbec. Jakože nesedí EPG?

Jakože mi na Horizon tv funguje méně programů než na tv přes mediabox. Internet zabržděny, sekání a vypínání se při stahování aplikace do notebooku a sekání se při sledování hbbtv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen
před 22 minutami, hosolar napsal:

Internet zabržděny, sekání a vypínání se při stahování aplikace do notebooku a sekání se při sledování hbbtv.

A jses si ABSOLUTNE a stoprocentne jisty, ze nemas problem na svoji strane, napr. v zarusenem WiFi, apod.?

Drtiva vetsina pripadu ma pricinu prave v tomto a poskytovatel s tim nema absolutne nic spolecneho.
Protoze drtiva vetsina uzivatelu ma naprosto naivni a zcela spatnou predstavu o tom, jak pripojeni k siti a Internetu funguje a vini z cehokoliv poskytovatele.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, hosolar napsal:

Jakože mi na Horizon tv funguje méně programů než na tv přes mediabox. Internet zabržděny, sekání a vypínání se při stahování aplikace do notebooku a sekání se při sledování hbbtv.

Ano, ale vždyť to je v pořádku, viz: https://www.upc.cz/pdf/pece-o-zakazniky/dokumenty/Cenik_Digital.pdf

Internet u vás opravdu vypadá v pořádku. žádné rušení, žádné neopravitelné pakety. Problémy pozorujete přes WiFi či při připojení kabelem?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hosolar
před 13 hodinami, tomus napsal:

V prvé řadě zkus restartovat modem chvilkovým odpojením od el. napájení,  tím by se mohl internet vzpamatovat. 

Internet je ten nejmenší problém, už se srovnal,chápu že to může být jen momentální výpadek,ale proč my fungují jiné programy na aplikaci Horizon a jiné na tv přes mediabox (restart jsem samozřejmě udělal). Proč nefunguje "Moje UPC"? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hosolar

To nechápu.nabizim služby a programy tak je budu poskytovat všude jak to propaguji. Já nechci nic jiného než co mám objednané. Tohle co píšeš není odpověď.

před 14 hodinami, tomus napsal:

V prvé řadě zkus restartovat modem chvilkovým odpojením od el. napájení,  tím by se mohl internet vzpamatovat. 

Internet je ten nejmenší problém, už se srovnal,chápu že to může být jen momentální výpadek,ale proč my fungují jiné programy na aplikaci Horizon a jiné na tv přes mediabox (restart jsem samozřejmě udělal). Proč nefunguje "Moje UPC"? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...