Přejít na obsah

účastnická zásuvka


Návštěvník son

Doporučené příspěvky

Ještě k té zásuvce:

Já mám tuto: http://www.elektrosat.cz/tv-r-data-zasuvka-prubezna.htm (dodává se i s víčkem, i když píší že ne). Zakoupená v lednu., v ostrém provozu od února. Cihlička, KaonB3001, WiFi. Vše funkční bez chyb.

Důležítá je ta propust 0 - 65 MHz pro datové sítě po koaxu. Zásuvka idealní pro rozsah normy kabelové televize.

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok , takže moje tv musí mít satelitní tuner/f konektor ? Nebo se to propojuje kříženě na jendé straně kabelu F konektor a na druhé klasický antenní ?

 

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud už má super nový výdobytek, tedy zásuvku, co teď začínají technici montovat, tak ta má dva výstupy a jsou F. Kdyby mě to technik, co mě přinesl cihličku neukazoval, nevěřil bych. Oba jsme se shodli, že je to pěkná krávovina. Proto byl velmi rád, že jsem si klasickou zásuvku sehnal a namontoval sám

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zatím totiž zásuvku nemám , technik přijde příští týden , chci se jen na to připravit abych mohl hned připojit i tv :) Právě jsem myslel že se instalujou zásuvky jen s F konektory ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Použití F konektorů je smysluplný, protože se tím eliminujou nákupy účastnických hnojů (šňůr) se zalisovanýma koncovkama. Ono to sice existuje i v provedení F, ale není to tak častý a tudíž si pak lidi spíš nechají vyrobit kabel na míru, např. již uvedený Belden H125.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...