Přejít na obsah

Seznam televizních kanalů a multiplexů


tomus
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Aktuální frekvenční přehled stanic a návody na naladění TV s CA modulem najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

To jako myslíš mě ???? já nevím co to je dvbt v kabelové talevizi mám snad c tuner a tak proč bych mě koukat na t nebo t2 

před 3 minutami, Marek-26 napsal:

Já nevím, dát promo smyčku ve 4k nedává smysl. Zaplácne se tím jeden mux a ti, co mají 4k televizi a CA modul (naprostá minirota zákazníků), se na to párkrát podívají. Kdežto duplicity v SD využije mnohem větší množství zákazníků. Ti, co mají CA modul v TV bez podpory h.264, boxy bez HD atd. Dále v některých lokalitách se frekvence muxu s HD kanály kryje s frekvencí z vysílače a tak je lepší koukat na SD kanály atp.

Ještě bych pochopil zařadit plnohodnotný kanál ve 4K, ale z aktuální nabídky se nenabízí nic, co by za zařazení stálo (sledovanost 0,0...).

Plnej program ve 4k super.... samozřejmě to neosloví lidi co maj tv žárovka přes scart 😁

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Honza333@ Smysl H265 je u pozemního DVB-T2, kde máš omezený počet dostupných frekvencí a musíš tedy programy našlapat do muxů co nejefektivněji (pokud by se část stávajícího TV pásma nevyčlenila pro LTE, tak věř tomu, že by nějaké DVB-T2 a H265 ještě dlouho nebylo na pořadu dne a vše by fungovalo v DVB-T a H262, resp. H264). U kabelovek a na satelitu se toto řešit nemusí, tam je místa relativně dost a jakákoliv změna, která sebou nese nutnost výměny koncových zařízení u diváků, je kontraproduktivní. Notabene za situace, že H265 nepřináší nic, kromě úspory místa a není tedy nijak kvalitativně lepší v tom smyslu, že by divák poznal rozdíl oproti H264.

A 4K je v současné době v ČR utopie, snad kromě jednoho programu žádný další v CZ lokalizaci neexistuje, takže to nemá smysl řešit.

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, cvancara napsal:

No tak proc porad chces tu T2?

Sice ji nepotrebuji, ale byt by mohla. Takove zbožňuju.

To jako myslíš mě ???? já nevím co to je dvbt v kabelové talevizi mám snad c tuner a tak proč bych mě koukat na t nebo t2  já chci vykopat duplicity a 4k to chci já tak mě nevnucuj t na to nepotřebiju kabelovku to můžu z okna pověsit kus drátu a né platit kabel  jestli tomu špatně nerozumíš já dávám palec nahoru v kodeku h265 ale né ve formátu T2 v kabelové televizi

Upraveno uživatelem Honza333
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
před 17 minutami, Honza333 napsal:

jestli tomu špatně nerozumíš já dávám palec nahoru v kodeku h265 ale né ve formátu T2 v kabelové televizi

Doteď jsi nezdůvodnil, k čemu tam ten kodek H265 bude. Jakou to má výhodu? To ho jako zavedeme jen tak, ať si lidi vymění televize, nebo proč? (mimochodem TV bez H265 se prodávaly ještě v roce 2016, což není až tak dávno, takže nejen staré televize nemají H265)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ještě jste zapoměli na analogové  tv vysílání, které v síti UPC také stále beží, proč asi? kvůli kompaktibilitě, aby klienti nemuseli nasraně a zbytečně vyhazovat svoje televizory a kupovat nové a neutekli tak jinam a ze stejneho duvodu nebude ani DVB-T2 ,ani DVB-C2 ,ani kodek H.265, prostě to aktuálně není k ničemu potřeba.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada
Před hodinou, tomus napsal:

A ještě jste zapoměli na analogové  tv vysílání, které v síti UPC také stále beží

Nezapomněli, to tu raději nezmiňujeme. Někteří by nerozdejchali, že ne každý má novou TV a chce 4K vysílání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Víš mě je uplně jedno jakou kdo má TV a co rozdejchývá a nerozdýchává já na UPC oceněju kvalitu, slušné datové toky ale jen jsem chtěl dát najevo že je dobré jít dál a chtěl bych jen třeba ochutnávku 4k ale  tady se furt vrtáme v tom co ty ostatní co nemaj 4k tv a co ty to nemaj T2 jestli jsem se někoho dotknul tak se omlouvám...…. Já mám prioritu v kvalitě a proto se nehodlám vrtat ve formátech analog nebo sd ještě jednou se omlouvám že bych chtěl jít trochu dál než tady furt dokola blábolit o těch co maj starý tv

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • CA modul 3x + ac Wi-Fi COMPAL CH7
  • Liberec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hrochada

Jak už zde zmínil @Marek-26, české 4K kanály nejsou a zájem o ty zahraniční ve 4K je velmi nízký. Jít dál je určitě dobré, to však neznamená, že UPC odstřihne drtivou většinu zákazníků kvůli zavedení v DVB-C zbytečného H265, nebo DVB-C2. Je to zbytečné a prioritou UPC bude většina, ne pár lidí co chtějí 4K, ve kterém je stejně zatím málo obsahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...