Přejít na obsah

Seznam televizních kanalů a multiplexů


tomus
Zprávu přidal Ondra - Vodafone ,

Aktuální frekvenční přehled stanic a návody na naladění TV s CA modulem najdete v Centru péče.

Doporučené příspěvky

Pokud jsou známy přibližné datumy přechodu, nebylo by jednodušší sem vypsat všechny lokality a jejich plánovaný týden/měsíc najednou? Mně by třeba zajímal Liberec, ale nechtěl jsem roztahovat tenhle topic, už takhle to za chvíli přeleze na druhou stránku. Kdyby tady byl seznam s datumy (stačilo by přibližně, s přesností půl měsíce nebo třeba i měsíc), nemnožily by se dotazy, ať už tady nebo rozházené po jiných vláknech...

  • 300 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Modem Compal, HD Mediabox, CA modul
  • Mladá Boleslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Už nějaký pátek mi kostičkujou programy na standardních UPC/sjednocených kmitočtech - síla signálu je slabá a HD programy nejely skoro vůbec. Až do včerejška jsem to měl vyřešený pomocí manuálního ladění na ty alternativní frekvence (teď jsou psaný pro J. Hradec), které byly perfektní a bez chyby. Dneska jsem pustil TV a už mi taky nejedou. Jsem z Brna, TV mám LG M660. Ve vedlejší místnosti na Samsungu ty standardní frekvence jedou. Obě maji CA modul s kartou. Nevíte někdo, co s tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Jeden dotaz na technika. Je zřejmé, že se přidáváním nových multiplexů začne napňovat, nebo jak bych řekl obsazovat stále více UHF pásmo. Počítá se s tím, že nějaké UHF kanály zůstanou neobsazené ? Např. pro možnost jejich využití jako výstupní kanál pro modulátory klientů ?

  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
Např. pro možnost jejich využití jako výstupní kanál pro modulátory klientů ?

Zcela nechápu, o čem je řeč. Můžeš prosím trochu rozvést?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Retiree - Mohou být klienti, kteří vlastní některé obstarožní přístroje např.videa, kombipřístroje /video-DVD/, satelity a tyto přístroje z různých důvodů nemají zapojeny přes SCART a podobně, natož přes HDMI. Například proto, že ten přístroj je umístěn daleko od televize, přičemž televize dnes je vetšinou až "druhá", nebo "třetí". Ty pak mohou analogový signál, pro tyto vedlejší televize vyhovující, přijímat analogově v UHF pásmu na vyčleněném kanálu prostřednictvím modulátoru. Ten u těchto starších přístrojů může být již zabudován, případně může být použit externí. Hlavní televize, jako je to u mne, je samozřejmě zapojena v souladu s dobou, ale pro další mohu využít malý bytový rozvod do kterého po zapnutí mohu přidat satelit /kanál 39/ a kombivideo /kanál 65/. Zatím se to s multiplexama DVB-C a DVB-T rozváděnými v síti UPC "nemlátí". Ale asi mě v budoucnu čeká přeladění na jiný výstupní kmitočet modulátorů - viz vyjádření technika. Podotýkám ale znovu celý rozvod vznikal historicky a není žádným návodem - dnes rozhoduje hlavně jiná kvalita, jsme v digitálním věku.

Upraveno uživatelem Návštěvník
  • Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • Modem Technicolor, 2x CA modul
  • Teplice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...