Přejít na obsah

PINGY SE ZASE pokazily...


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

takže....po dlouhé době zase upozorňuju, že se podělaly pingy...a dost...hraju AAO hru a jako měl jsem pingy na servery zacinajici IP 213.228.... do 100ms a teď mam 250ms.....čím to zase do háje je....??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Bobr

Hmm tak to muzu potvrdit. Hraju Counter Strike a laguje to uplne nehorazne. Skace to tak ke 150ms. Takovej ping je tak leda na hrani sachu :cry: Mely by s tim neco udelat :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže....po dlouhé době zase upozorňuju, že se podělaly pingy...a dost...hraju AAO hru a jako měl jsem pingy na servery zacinajici IP 213.228.... do 100ms a teď mam 250ms.....čím to zase do háje je....??

 

Zkuste pouzit WinMTR ( http://winmtr.sourceforge.net ), a zjistete, kde na trase k tomu spozdeni dochazi ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ

Hraju v Brne CS:S via Karneval a ping mam 8 - 15 ms. Choke, Loss 0 - 5. Asi zalezi na jakem serveru ... Na horsich serverech mam ping kolem 30ms.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník iNDYCZ
Říkam, pingy jsou v pohode, Choke, Loss taky, ale laguje to!

 

Mno moment ted te nejak nechapu, kdyz je v poradku ping, choke a loss je v pohode, tzn. neni problem s proudenim paketu mezi klientem a serverem, jak to proboha muze laagovat? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dmnc

Laguje, jinak bych to sem nepsal :), kamosovi též. U souseda na ADSLku to jede v pohodě!

 

PS: Zkoušel jsem zmíněný prográmek WinMTR a měl jsem na prvním bodu, tjn bráně (CMTS) packet loss 14%. Na routerech, ani žádném nixu ztráty podle programu nebyly!

 

Např. viz. zde www.karnevalzone.cz/mtr (Statistiky WinMTR)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...