Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník carlos74

...absolutně nechápu proč mě od 1.2.2016 automaticky převádí na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+ když mám modem Cisco EPC 3925.

...nebo on tuto rychlost zvládne???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hkstaripraha

Balíček existuje, dostal jsem také email o změně služby:

K 1.2.2016 převedeme Vaši stávající službu na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+, který Vám přinese:

• Rychlost stahování až: 240 Mbit/s

• Rychlost odesílání až: 20 Mbit/s

• Wi-Free: bezdrátová síť zdarma s více než 200 000 hotspoty po celé ČR!

• Bez čekání načtete i webové stránky, na kterých je čím dál více dat

• Bez sekání přehrajete i online filmy v HD

• Bez nesnází odešlete i stáhnete velké přílohy e-mailů

 

K Vaší digitální televizi navíc získáte :

• Více než 1000 titulů všech žánrů ke zhlédnutí zcela zdarma ve videotéce My Prime

• Horizon Go – aplikaci, díky které Vám už nikdy neunikne Váš oblíbený pořad, i když zrovna nebudete u televize! Pohodlně si jej pustíte na svém notebooku, mobilu nebo tabletu.

Nemusíte se o nic starat, Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+ Vám automaticky aktivujeme.

 

Mám také modem Cisco 3925, který bude zřejmě vyměněn za novější Technicolor TC 7200.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník hkstaripraha
tak to je nějaká speciální neveřejná nabídka

http://www.upc.cz/kombinace-sluzeb/internet-tv/

...absolutně nechápu proč mě od 1.2.2016 automaticky převádí na Balíček Internet 240+ s Horizon Komfort+ když mám modem Cisco EPC 3925.

...nebo on tuto rychlost zvládne???

Je to politika UPC, stávající zákazník přistoupí na nové podmínky nebo bez sankcí může odejít jinam.

Společnost UPC přišla od 1. 9. 2015 s novou nabídkou služeb, v rámci které mimo jiné můžete využívat rychlosti internetu až 300 Mbit/s. V rámci uvedení těchto produktů jsme se rozhodli poskytnout tuto nabídku i našim stávajícím zákazníkům, kterých si velmi vážíme. Proto od ledna převádíme všechny internetové a televizní služby na tuto nabídku a poskytování dosavadních služeb bude ukončeno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Připadá mi, že u nich pravá neví, co dělá levá. Psal jsem dotaz do klientského centra na cenu, kterou bych platil při změně služby a přišla mi odpověď, která s mým dotazem nesouvisela a jako by ten, kdo mi odpovídal vůbec o nabídce, na kterou odkazuje Slamb, vůbec nevěděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Jde o to, že mám na mém účtu v MojeUPC zprávu, že od 15.1.2016 budu převeden na jiný balíček služeb a dosavadní cena se mi zvýší o 48 Kč. To ale neodpovídá cenám, které jsou v jejich nabídce a pokud si na stránce http://www.upc.cz/kombinace-sluzeb/internet-tv zkusím sestavit vlastní kombinaci, požaduje to po mně ověření dostupnosti a když zadám svou adresu, objeví se hlášení "Někde se stala chyba, zkuste to prosím později", takže nemohu zjistit, podle čeho si tu cenu vycucali. Mám v současné době stále ještě STB Handan DVR a nevím, proč bych měl platit za novou kombinaci více, než vychází podle cen v nabídkovém ceníku, když podle jejich nabídky by se mi cena měla vlastně snížit za předpokladu, že Handan vrátím a vezmu si HD Horizon DVR Mediabox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...