Přejít na obsah

Cisco EPC3925 - zkušenosti


Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA

Naprosto stejnej poznatek z Brna. Asi měsíc zpátky nenadálý výpadky, obvykle v pátek odpoledne (naposledy včera), který vždy začínají zpomalením netu, že se sotva načte stránka, po restartu modemu už nenaskočí nic a najednou cca do hodiny zase všechno funguje jak má. Na zákaznický lince UPC samozřejmě dělají mrtvýho brouka, že u nich problém není a kecy o tom, že asi blbě dotažený konektory u modemu a bla, bla, že teda výměna modemu. Jenomže když technik dorazí, tak to normálně fachá.

 

http://i.nahraj.to/f/yST.jpg

http://i.nahraj.to/f/ySU.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kaplan007

Já dyž jim volal tak to vypadalo, že o takovém problému ještě neslyšeli. A taky že prý mám špatně zapojený kabel a podobné hovadiny... Asi to bude ale na výměnu modemu. Btw. jak funguje výměna modemu pokud jsem ho od nich koupil za 2000,-? Vymění mi ho z fleku nebo ho musím řádně reklamovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim ze vymeni, ale problem je ze uz se Cisco EPC3925 neprodavaji, takze bys nejspis dostal Technicolor 7200.

 

Jinak to co popisuje YABAKA je podle me trochu jiny pripad, to je normalni vypadek internetu, kdy modem ladi kanaly,

ale ze modem bezi jen na jednom kanalu bude asi trochu jiny problem.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Screeny Kaplana007 a moje jsou prakticky identický, i když on je z jiný lokality. Buď teda ty modemy stojej za velký houno, anebo má UPC nějaký divný výpadky. Ale spíš to vidím na ten modem, protože sem se ve svým okolí poptal a kromě toho, že nikdo nemá to "štěstí", že by vyfasoval Ubee, tak to taky nikomu nedělá, a to ani přímo v čase, kdy se závada objeví u mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kaplan007

Je to 100% modemem. Mě na to pomůže téměř vždy hard reset. A vypozoroval jsem, že to spadne přesně ve chvíli, kdy zapnu noťas a on se přes wifi připojí k modemu. V ten moment se modem restartuje a naběhne pouze 1 kanál. Někdy to neudělá třeba za celý týden a někdy 2x za den. Nechápu, jestli na to může mít wifi signál nějaký vliv. Zkoušel jsem všechno možné nastavení modemu a nic. Na dálku mi testovali modem když byly padlé kanály a konstatovali, že z jejich strany je vše v pořádku. Že mi můžou jedině poslat technika. Zvážím výměnu modemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

Net se šíleně zpomalí, tak udělám restart modemu vytažením ze zásuvky. Pak jsou v modemu asi hodinu ty hodnoty, který máš na mysli. A pak to z ničeho nic naskočí, viz ten můj druhej obrázek a net se normálně rozjede. Nebylo to jednou, ale je to opakovaně v rozmezí asi 3 nebo 4 týdnů a vždycky v pátek odpoledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Ahoj, s daným modemem mám problém v tom, že se mi sem tam (poslední dobou cca jednou za dva tři dny) bloknou/vypnou všechny LAN porty. Modem v tomto stavu podivně píská, Wi-Fi přesto jede.

Reklamoval někdo podobný problém? Co jsem si pročetl "vlákno", všiml jsem si, že jeden kolega měl podobný problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...