Přejít na obsah

Postupně přibývající kostičkování obrazu


Návštěvník honajz

Doporučené příspěvky

Návštěvník Blem-007

Mám problém s MUXEM kde je Markíza, JoJ a další, úroveň signálu mám 99% ale kvalitu pouze 20% obraz kostičkuje jak blázen, občas vypadne úplně, kabel coaxial mám již třetí a stále stejný problém. Zajímavé je že když příjdu k TV a dám ruku na koaxial signál resp. gvalita signálu je najednou až 85%, ale ihned jak ruku od kabelu oddělám zase padne dolů až se třeba stratí obraz úplně, stejně mi kolísá signál i u CS FILM jinak je vše celkem ok. Co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Blem-007

Dík za tip, ale vše jsem zkontroloval a jak jsem říkal, koax od zásuvky jsem koupil již třetí. A stále stejné. Jde jen o mux se Slováky a ten kde je CSFilm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník petro_cz

Mám asi tak mesic problém s HD kanálama Discovery HD. Prima HD . Kostičkuje a zadrhává , tv samsung síla signálu je stále stejna 78% . Chybovost 0% . Kabel stejný nikdo s ním ani nehnul, zkousel jsem koncovky a vse v pořádku. Z duvodu, ze nemám stb od UPC mi onehda rekli, ze je to muj problém, poradí někdo jak na ně? Nechce se mi platit výjezd technika aby mi rekl, ze s tv mi nic neudělá a ze je signál v pořádku! Dekuji :cheers: lokalita Plzeň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...