Přejít na obsah

Vypoved UPC


Návštěvník Trooll

Doporučené příspěvky

Návštěvník MiP

Připojuji se: taky bych uvítal, kdyby se někdo obtěžoval a místo vtípků sem hodil vzor výpovědi včetně adresy kam to poslat a případně upozornění, nač si dát pozor. Díky předem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se: taky bych uvítal, kdyby se někdo obtěžoval a místo vtípků sem hodil vzor výpovědi včetně adresy kam to poslat a případně upozornění, nač si dát pozor. Díky předem.

co je na tom vtipnýho? a co je na tom složitýho? a co víc tam chceš psát? všechny údaje má upc uložený v databázi a jako reakce na výpověď bude překecávací telefonát a email s protokolem o navrácení zařízení...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tady je vzor výpovědi, nesmí chybět obě adresy v hlavičce (PO Boxu UPC a adresa vaše, kde máte služby UPC) a taky vlastnoruční podpis

 

Výpověď smlouvy o poskytování veřejně dostupných služeb elektronických komunikací

Vážení,

 

vypovídám tímto smlouvu číslo xxxxx, uzavřenou dne dd.mm.yyyy podle § 262 odst. 1 obchodního zákoníku a dle zákona č. 127/2005 Sb. o elektronických komunikacích, ve znění pozdějších předpisů, kterou jsem já, jméno příjmení, nar. dd.mm.yyyy, uzavřela se společností UPC Česká Republika a.s. se sídlem Závišova 5, Praha 4.

 

S pozdravem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

VÝPOVĚD SMLOUVY UPC: VYPOVÍDÁM TÍMTO SMLOUVU ČÍSLO-xxxx PODLE § 262 ODST.1 OBCHODNÍHO ZÁKONÍKU A DLE ZÁKONA Č.127/2005 SB. O ELEKTRONICKÝCH KOMUMIKACÍCH, VE ZNĚNÍ POZDĚJŠÍCH PŘEDPISŮ, KTEROU JSEM JÁ, MILAN xxxxx, UZAVŘEL SE SPOLEČNOSTÍ UPC ČESKÁ REPUBLIKA a.s.SE SÍDLEM ZÁVIŠOVA5, PRAHA 4. S POZDRAVEM -MILAN HRABOVČÁK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...