Přejít na obsah

Já chci Karneval !!!!!!!!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Nechapu tvoje neustale narazky na karneval. Ve meste, kde ziju, je to jedine rozumne pripojeni za nizkou cenu (sorry, ale 1090Kc vcetne DPH je za sluzbu teto kvality vyborna cena). Mel jsem dva bezdraty (cena okolo 2000 / mesicne bez DPH), vymenil jsem dva ADSL providery a taky sem byl nejaky ten mesic na GPRS. Jednoznacne a bez premysleni je tohle pripojeni bezkonkurencne nejkvalitnejsi, co jsem kdy mel. Cena je snad pro domacnost, ktera to s internetem mysli vazne, pomerne dobre prijatelna.

 

Nejaky wifi se nemuze s pevnym pripojenim srovnavat ani po kolena, protoze je ve vetsich mestech naprosto nepouzitelne (velke ruseni), rychlosti tak maximalne 128, v lepsich pripadech 256kbit, obvykle jeste overbookovany jako prase.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sou vsechno jen kecy,

napis sem link, kde je cenik a rychlost a kde je to vyhodnejsi nez karneval, a pak se s tebou budem bavit...takhle placat do vetru umi kazdej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm

 

1.Porovnej si dostupnost Karnevalu a Netboxu.

 

2. Podívej se na ceny Wi-Fi providerů zvlášt v menších městech. On tě humor přejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Humor me prejde kazdej mesic kdyz vidim ze za Karneval musim platit 1689 korun :evil:

 

Co bych já dal za kabelovej Internet. :( Snad už ho ke mně brzo dotáhnou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Samozrejme ze s televizi, protoze na antenu tu poradne nic nechytnu jak je to uzasne ruseny od kabelovky a internet nelze kombinovat s nabidkou mini :evil:

 

Ta cena je 1090 Kč za net + 499 kabelovka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...