Přejít na obsah

Já chci Karneval !!!!!!!!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

já a asi priblizne 50 lidí co znám (a stovky dalsích) by sme se vůbec nad karnevalem nerozmejslely, je to nejlepsi nabídka na trhu, jedína vada je, že to nenabízej v našem hnusnym městě...můžete mi někdo zodpovědnej říct, kdy konečně začnete natahovat nový kabely v Ustí na Labem? A jak dlouho to vůbec trvá, než je v tak velkym meste natahnete ???

klidne pomuzu, vykopu si to od baraku pres park az na masarycku...uz jsem z toho zoufalej, a vsichni ostatní taky...

proc na Ustí kašlete ?? takový velkomesto...

asi vas odrazuje statistika, že v Ustí ne nejmenší procento počítač/osoba, jenže to nám kazej...dyt víte kdo to kazí, nebejt tady tolik nasich "spoluobčanů" tak máme ten prumer daleko vyžší.....já mam treba compy 2...

uz to bez netu nevydrzim, tak prosim mi aspon napiste, jestli mam jeste cekat, nebo se na vás mam vykaslat a jit treba na rok do ADSL...nebo ja uz važně nevim...

 

kalich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
je to nejlepsi nabídka na trhu

Je videt ze nemas o trhu z netem v cechach ani poneti, naopak karneval moc vyhodnej neni a na vetsine mist tezi s toho ze neni konkurence :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jenze ja to chci na pareni, a ne stahovani emailu...adsl je uplne na h***o, dyt to nikomu nechodi, a karneval to garantuje...co chcete vic? ja bych to bral vsema deseti, ukazte mi kdo tomu muze konkurovat...vite kolik stoji normalne garantovany 600 KB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáš to náhodou za tuto cenu i s televizí. Samotný inet stojí 1290,- Kč :shock: :oops:

 

 

 

vite kolik stoji normalne garantovany 600 KB?

S limitem 20 GB tak petikilo max :lol: Karneval za 1600 je docela draha sranda :evil:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
A nemáš to náhodou za tuto cenu i s televizí. Samotný inet stojí 1290,- Kč :shock: :oops:

Jasne a rodince se rekne ze budou kvuli tomu ze Karneval jsou svine bez TV nebo budou koukat na zasumneny programy s duchama protoze ty samy svine s Karnevalu svoji praso siti v okoli tak super rusej signal :evil: Btw jeste se musi pripocist 100 za verejnou IP aby to bylo pouzitelny :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vite kolik stoji normalne garantovany 600 KB?

S limitem 20 GB tak petikilo max :lol: Karneval za 1600 je docela draha sranda :evil:

 

tak to mi napis kde...GPRS...to je pomalejsi nez dial-up... ADSL s limitem 3GB za 1400,-??? si upadl... napis co je vyhodnejsi nez Karneval...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK

Chello, Netbox, 90 % poskytovatelu pripojeni bezdratama ... cilo skoro vsechno mimo adsl :lol:

Btw to GPRS je oproti karnevalu dost casto docela rychlik

Vaše internetové připojení dosahuje rychlosti 38.3 kbps,

což znamená přibližně 4.7 kB/s.

Mereno testem pripojeni na strankach karnevalu :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...