Přejít na obsah

Já chci Karneval !!!!!!!!


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Ta cena je 1090 Kč za net + 499 kabelovka?

Jo je a jeste k tomu + 100 Kc za verejnou IP adresu, mam to stejny.

Netbox mam 500 metru vzdusnou carou od domu a stejne ho mit nikdy nebudu, protoze to tahaji jen po slidlistich, tahat to po rodinejch domech se jim nevyplati. :cry:

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Worm
Ta cena je 1090 Kč za net + 499 kabelovka?

Jo je a jeste k tomu + 100 Kc za verejnou IP adresu, mam to stejny.

Netbox mam 500 metru vzdusnou carou od domu a stejne ho mit nikdy nebudu, protoze to tahaji jen po slidlistich, tahat to po rodinejch domech se jim nevyplati. :cry:

 

Tak to už je docela pálka. Na druhou stranu nabídku Komplet mám a určitě bych ji nerušil, takže to dělá "jenom" těch 1090 Kč. Navíc GPRS mě vyjde na víc než 800 Kč měsíčně, takže ten kabelovej Internet by byl určitě výhodnej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
1.Porovnej si dostupnost Karnevalu a Netboxu.

Ja mam lepsi porovnani, dostupnost Karneval Vs Netbox a pocet pripojenejch Karneval Vs Netbox... Myslim ze vzhledem k pomerne velky dostupnosti Karnevalu a ubohejm par tisicum pripojenejm je asi nekde neco spatne :lol: A to radsi nesrovnavat Karneval Vs Chello ktery ma skoro desetkrat tolik pripojenejch :D

to je zvlastni...ja mam internet po kabelu, teleivzi pres antenu a nic mi nic nerusi....ale to mam holt asi stesti....;-)

To mas stesti, tady v Kralupech kdyz divoce budovaly kabelovku tak zrusily domovni anteny (sice na baraku jsou ale rozvod je po baraku predelanej na kabelovku) a moc hezky se to rusi, ja duchy nerad (i kdyz moc televizi nesleduju) :lol:

Netbox mam 500 metru vzdusnou carou od domu a stejne ho mit nikdy nebudu, protoze to tahaji jen po slidlistich, tahat to po rodinejch domech se jim nevyplati. :cry:

Mozna jednou jo, Netbox narozdil od vetsiny kabelovek v cechach taha novy draty :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pise PPK: "A to radsi nesrovnavat Karneval Vs Chello ktery ma skoro desetkrat tolik pripojenejch :D "

ja osobne mezi turbem a chellem nevidim vetsiho rozdilu, teda krome velikosti datoveho limitu, lisi se pouze mistem, kde jsou dostupne, jelikoz ma upc vetsinu prahy, a delsi dobu, tak ma vic zakazniku....ovsem o desetinasobku se neda mluvit ani omylem....videl bych to tak na cty az petinasobek...

Upraveno uživatelem Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
ovsem o desetinasobku se neda mluvit ani omylem....videl bych to tak na cty az petinasobek...

Kdyz sem naposled videl statistiky (tusim to bylo v lednu) tak Karneval priblizne 6000 a Chello priblizne 45000, pro karneval dost ostuda :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak rikam, trochu smesujes nesrovnatelne veliciny...upc ma Prahu, kde je nejvetsi trh, a ma ji dlouho, ....karneval ma sice hodne zasuvek, ale vetsinou v neprilis atrakvtivnich mestech...ty zajimavejsi brno, ostrava, plzen - bezi jenom chvili.....

 

porad nechapu kam porovnani chello x turbo miri....ten produkt je naprosto identickej, navic si vubec nekonkuruji....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
jporad nechapu kam porovnani chello x turbo miri....ten produkt je naprosto identickej, navic si vubec nekonkuruji....

Srovnavat se s tehdy jeste UPC se zacala jeste TesMedia tenkrat porovnavali UPC 128/96 s 200/100, zamlcelo se ze UPC nema limit a ze ma v cene verejnou IP a samozrejme Tesmedia vysla timto podvodem lip :lol: Situace se moc nezmenila Chello ma stale verejnou IP v cene, limit ma jako kdyz nema navic po pripadnem omezeni ma lepsi rychlost :wink: A nevim jak ted ale driv melo navic v cene internetu i zakladni programy :D

JJ mas recht je to fakt identicky :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Derek

Hele sorry, jsem fakt asi mimo misu, ale TesMedia nikdy zadnou 200/100 nemely. Jsem u nich docela dlouho a jsem si tim jisty. Navic to co tu srovnavate, prodiskutovavate a resite mi pirjde uplne zcestny. Sam jsem na kabelovce cca tri a pul roku a jsem za ni vdecnej. Predtim jsem byl tri roky na modemu a proti tomu byl kabel jako rajska hudba. I kdyz tam tenkrat byl silenej limit 600MB. A doted je me pro kabelovy pripojeni nejlepsi alternativou. Na komercni a garantovanou Wifinu za rozumny penize neverim, modem fuj, Adsl vychazi v konecnym reseni draz nez kabelovka a jeste je to pro me daleko neohrabanejsi ... Kamos si s velkou slavou kousek ode me, donucen tim ze neni pokryty kabelovkou, nechal zapojit Express od CT a po dvou mesicich by to zadupal do zeme. Adsl je dobry, ale mozna kdyz to rozjdizdis od znova, a nebudes cekat na instalaci dva mesice ... Takze suma sumarum - kabel je fajn :) a je jedno jestli je to UPC nebo Karneval. A at hledam jak hledam, doted jsem rad, ze jsem k nim (TESu) tenkrat presel. Problemy s nima jsou a budou, ale to v Cechach temer se vsema ISP :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...