Přejít na obsah

Horizon GO AndroidTV box


Návštěvník Raiju

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník zka
V 13. 11. 2020 v 13:27, zka napsal:

Bohužel - oficiální APK pro Netflix nedovolí vyšší rozlišení pro necertifikované zařízení.

Vice viz např: https://androidpctv.com/best-android-tvboxr-disney-hbo-netflix-amazon-prime-video/

Přidám pár nových postřehu když sem si pohral s MiBoxS - co teď 'frči' na eshopech -  a jsem docela překvapen, jak je to dobré. Widevine samozřejmě jede -> žádný problém s Neflixem, ale taky umí dekódovat velká videa z Youtube aniž by dropoval framy - což má papírově lepší krabička tedá nedává. Umí to Chromecast - takže jak bylo napsáno, ovládaní z telefonu a přehrávání video v TV je funkční - ale příjde mě v některých okamžicích trochu těžkopádné.  Ale funguje i sideload    HorizonGO  a pak puštění na samotné krabíčce - jen k tomu poťrebujete AirMouse (cca +- $10 podle vybavenosti) -  s tím pak  jede i ta nejposlednější verze  2.3.55 bez problému  (protože funguje DRM).   Co nevím jestli je plus nebo minus je poměrně velký font - takže se nevejde moc řádků - koumám jestli to nejde nastavit nějakým DPI - ale jinak to jede zcela bez problémů.  YUV colorspace rovněž bez chybičky.  Jediné s čím jsem trochu bojoval je Wifi (bohužel ethernet konektor je na 'doobjednáni).  Wifi se občas chovalo podivně a je možný, že to souvisí s posledním upgrade firmware, které se ihned nabídle ke stažéní.  Aktualně jsem to nějak 'pořešil'  a funguje to, ale nevím, jestli si toho všimne každý a zvládne to nastavit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zka

To Wifi bude možná nějak souviset s nastavením routeru a regionu (asi)  - dle Google  hledání rozhodně nejsem jediný, kdo ty problémy zaznamenal - ale aktuálně mě to s 'US' nastavením běhá ok - ale předtím se krabička dostávala do stavu, kdy se ani za nic nechtěla k WiFi připojovat, přesto, že vše detekovala. A problémy nastaly až po update na posledni firmware.

Jinak, co se týče 'user-experience' - tak bych řekl, že např aktuální Sony XH90 s AndroidTV je na tom v lecčesm docela podobně - ale např ta sideloadovaná  HorizonGO apk tam hned na startu spadla odmítla fungovat - takže v tomhle směru je tenhle MiBox jednoznačně lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak mi po letech přestal fungovat Horizon GO v androidím set top boxu. Sideloadovaná stará verze aplikace Horizon Go si říká o aktualizaci a ani různé novější verze nefungují. Smazání dat aplikace nehraje roli. Nejnovější verze Horizon GO hlásí 

Video nyní nelze přehrát. (LicenseErrorCode.license.invalid)

Na PC / mobilu vše funguje. Předpokládám tedy nějaký problém s DRM.

Řešili jste někdo tento problém?

Vzhledem ke konci Horizonu GO to jinak budu řešit požádáním o přechod na Vodafone TV s jejich krabičkou.

Update: Tak jsem si přečetl recenze na Vodafone TV a radši si pro teď objednal Chromecast 🙃

Update2: A zrovna volají z Vodafone sami ohledně přechodu. No tak nic.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Set-top box, Compal CH7465LG
  • Praha Letňany
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...