Jump to content

CI rozhraní a CA moduly

Retiree
 Share

Recommended Posts

včera jsem vypnul televizi z elektrické sítě ,a znova zkusil co bude dělat. Po zapnutí televize CA modul detekovala normálně. Zajímaví problém. SW televize není nový je z listopadu 2014 Panasonic TX-L42E5E.Televize má už jenom prodlouženou záruku je 2 roky stará.No uvidíme co to bude dělat ,když to bude zlobit jedině potom ten Horizon.

• 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • HD Mediabox ,CA modul ,Vodafone Station:
  • -

tak jsem nainstaloval ca do 3 starého LG, vše funguje parádně, to se vůbec se stb nedá srovnávat. aktualizace sw přinesla trochu rychlejší načítání ca. občas se tedy modul nenačte, ale to jen když dělám vylomeniny s nastavováním, v běžném provozu se to prakticky neprojeví. nepochopil jsem tedy HBO titulky, když se dívám na angl. stream, někdy jdou, většinou nejdou, i když je stream označený jako otitulkovaný. nejprve jsem myslel, že za to může TV, ale asi to bude nedůslednost ze strany HBO...

• Internet 300
  • -
  • TV Komfort
  • CI+
  • Cheb

Tak dnešní odpověd z UPC na můj dotaz ohledně pronájmu CA modulu :

Dobrý den ,

omlouváme se Vám za pozdní zodpovězení dotazu. Během víkendu a svátků nejsou dotazy zodpovídány. Pronájem CA modulu je možný, ale již není na našich stránkách aktivně nabízen. Pokud si o výměnu zažádáte, samozřejmě ji s Vámi naplánujeme. Toto zařízení však neumožňuje využívání našich nových služeb hlavně videotéky MyPrime, služby bychom, tedy prostřednictvím tohoto zařízení nemohli poskytnout v plném rozsahu. CA modul do pronájmu poskytneme i novému zákazníkovi, pokud o něj požádá, nebo pokud má již zakoupený od jiného zákazníka UPC, který jej již nevyužívá.

Alena, UPC Facebook tým

• Internet 150
  • Jiná služba
  • Start
  • Technicolor modem
  • Most

Ahoj, mam dotaz, koupil jsem dalsi upc CI+ modul z druhe ruky, upc mi do nej poslali kartu na zakl.jeho cisla. televize i setopbox ho nacte.. bohuzel jedou jen volne kanaly, volal jsem o refresh a ani po 24h nic, kdyz vezmu druhy , ktery mam jiz od drivejska, jede vse ok. Nemate nejakou radu ??? dekuji

• Internet 150
  • -
  • TV Start
  • EPC3925
  • brno

• 4 weeks later...

Zkušenost z dnešního dne nepotřebuje ani komentář vč. ceny uvedené níže, kdy modul stál cca 1.200 Kč !

- CA modul k pronájmu za 70 Kč :puker: (ke koupi již jej bohužel nenabízíme)

Takže další krabice a další ovladač atd. nebo je již čas na změnu poskytovatele ? :scratch: