Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

"Mělo by pomoci smazat kanály, na která se nedívá". Ano, to jsem udělal, když kdysi jsem měl najednou místo 7denního EPG s bídou 2,5denní EPG. Po odstranění všech nepoužívaných kanálů pak opět 7denní EPG. Kdysi se tu EPG řešilo ve vlákně zmršené EPG :http://www.upczone.cz/viewtopic.php?f=10&t=5189

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám TV Samsung, nyní jsem zažádala UPC o CA modul, abych se zbavila HD Mediaboxu a dalšího ovladače k TV. Žádný problém nebyl, nikdo mi nesdělil, že by již nenabízeli, akorát už jej UPC neprodává, ale pouze pronajímá za 70,-Kč/měs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Mám TV Samsung, nyní jsem zažádala UPC o CA modul, abych se zbavila HD Mediaboxu a dalšího ovladače k TV. Žádný problém nebyl, nikdo mi nesdělil, že by již nenabízeli, akorát už jej UPC neprodává, ale pouze pronajímá za 70,-Kč/měs.

 

Přečtěte si tohle vlákno, kde řešíme možnost prodeje modulu. viewtopic.php?f=10&t=6025

 

Včera prodali jednomu zákazníkovi dokonce moduly dva. Jen je třeba na ně zřejmě zatlačit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Kodl: Hele jde nasdílet celé dění na obrazovce, ale je to dosti nekvalitní... a ano, umí normálně chromecástit... Ale jako odezva je občas dosti smutná (myslím obecné ovládání TV) ale jinak jsem spokojen =) =)

No právě proto by to chtělo podporu Chromecastu přímo v aplikaci Horizon Go. To zrcadlení obrazovky zabudované v Androidu je sice hezké, ale na video streaming nevhodné.

 

Jak píšete, určitě by bylo vhodnější vyvinout speciální aplikaci na Android TV, nebo lépe řečeno pouze upravit na takto upravenou verzi Androidu.

 

Jirka, Philips

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak neviem či len ja mám tú smolu-ca modul mi odišiel po 5 rokoch-kúpil som nový -80€-vraj to nikto neopravuje-tak si držím palce nech aj tento vydrží aspoň tak dlho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ritchi

Predpokladam,ze si klientom upc sk,tym padom si ho nemohol kupovat za 80€,ked cena CA modulu ako ho pustilo upc do obehu bola 60€.Na 80€ to zdvihli cca 2 roky dozadu.A nemozes ho mat 5 rokov,zaciatok predaja bol februar (unor) 2012.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Predpokladam,ze si klientom upc sk,tym padom si ho nemohol kupovat za 80€,ked cena CA modulu ako ho pustilo upc do obehu bola 60€.Na 80€ to zdvihli cca 2 roky dozadu.A nemozes ho mat 5 rokov,zaciatok predaja bol februar (unor) 2012.

 

On přece ale říká, že si koupil nový za 80 euro, takže v čem vidíš problém ? Nic o tom, že by ho před x-lety kupoval za 80 euro nikde nevidím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník gogin

Jako sorry ale Slovák Slovákovi nerozumí. Píše, že mu odešel starý CA modul, který měl pět let. Tak si koupil teď nový za 80 éček a doufá, že mu vydrží zas nejmíň pět let. Bratři, naučte se slovensky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961
Opravujem datum predaja CA modulu...februar 2011,takze tych 5 rokov sedi.V com vidim problem?Ked mu po 5tich rokoch odisiel je logicke,ze ho aj pred tymi 5timi rokmi kupoval a v tom case bola cena CA 60€.

 

Tak znovu : on tvrdí, že mu odešel po 5 letech modul a že si koupil nový za 80 euro, aspoň tak to já chápu. Ty reaguješ tak, že ho před 5 lety nemohl kupovat za 80 euro, když stál v té době 60 euro. On ale neříká, že ho koupil před 5 lety za 80 euro..možná si vysvětlujeme jeho tvrzení, že si koupil nový za 80 euro, každý jinak. Já si to vysvětluji tak, že si koupil nyní nový za 80 euro za ten rozbitý a ty zřejmě tak, že si koupil nový za 80 euro před 5 lety, jiné vysvětlení pro to nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...