Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

včera jsem vypnul televizi z elektrické sítě ,a znova zkusil co bude dělat. Po zapnutí televize CA modul detekovala normálně. Zajímaví problém. SW televize není nový je z listopadu 2014 Panasonic TX-L42E5E.Televize má už jenom prodlouženou záruku je 2 roky stará.No uvidíme co to bude dělat ,když to bude zlobit jedině potom ten Horizon.

  • Premium
  • -
  • Základní, Family, Sport, Cinema
  • Vodafone Station, CA modul
  • -
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ludekfilm

Mám TV Sony 5 let starou (aktualizovaný SW) a když nešly hrát kódované kanály (začátkem letošního roku) tak pomohlo vytažení a zasunutí CA modulu a zatím OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník thera

tak jsem nainstaloval ca do 3 starého LG, vše funguje parádně, to se vůbec se stb nedá srovnávat. aktualizace sw přinesla trochu rychlejší načítání ca. občas se tedy modul nenačte, ale to jen když dělám vylomeniny s nastavováním, v běžném provozu se to prakticky neprojeví. nepochopil jsem tedy HBO titulky, když se dívám na angl. stream, někdy jdou, většinou nejdou, i když je stream označený jako otitulkovaný. nejprve jsem myslel, že za to může TV, ale asi to bude nedůslednost ze strany HBO...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Tak dnešní odpověd z UPC na můj dotaz ohledně pronájmu CA modulu :

 

Dobrý den ,

omlouváme se Vám za pozdní zodpovězení dotazu. Během víkendu a svátků nejsou dotazy zodpovídány. Pronájem CA modulu je možný, ale již není na našich stránkách aktivně nabízen. Pokud si o výměnu zažádáte, samozřejmě ji s Vámi naplánujeme. Toto zařízení však neumožňuje využívání našich nových služeb hlavně videotéky MyPrime, služby bychom, tedy prostřednictvím tohoto zařízení nemohli poskytnout v plném rozsahu. CA modul do pronájmu poskytneme i novému zákazníkovi, pokud o něj požádá, nebo pokud má již zakoupený od jiného zákazníka UPC, který jej již nevyužívá.

Alena, UPC Facebook tým

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam dotaz, koupil jsem dalsi upc CI+ modul z druhe ruky, upc mi do nej poslali kartu na zakl.jeho cisla. televize i setopbox ho nacte.. bohuzel jedou jen volne kanaly, volal jsem o refresh a ani po 24h nic, kdyz vezmu druhy , ktery mam jiz od drivejska, jede vse ok. Nemate nejakou radu ??? dekuji

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal bilý
  • brno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Zkušenost z dnešního dne nepotřebuje ani komentář vč. ceny uvedené níže, kdy modul stál cca 1.200 Kč !

- CA modul k pronájmu za 70 Kč :puker: (ke koupi již jej bohužel nenabízíme)

Takže další krabice a další ovladač atd. nebo je již čas na změnu poskytovatele ? :scratch:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...