Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník YABAKA
Proč? Instalace modulu včetně naladění není žádná věda. 404,- kaček bych teda nevysolil.

Jo, když to funguje. Zrovna nedávno jsem viděl zdechlej CAM, nedekódoval nic a musel dojet technik ho vyměnit. Celkově tuhle demenci u UPC nechápu, protože stejně technik ke klientovi jede a strčit CAM do TV je otázkou pár vteřin, takže aspoň ověřit funkčnost by měl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsem měl štěstí na vstřícného technika, protože počkal až zasunu, kouknul na to, řekl jo to bude dobrý a pak teprve odešel se slovy:mobil na mě máte, tak kdyby něco tak zavolejte. Ale je fakt, že by to mělo mít UPC ošetřeno systémově. :salut:

  • Start
  • -
  • -
  • Compal CH7465
  • Brno-Žabovřesky
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

UPC asi volí vůči zákazníkům stejnou taktiku, jako řetězec OK. Tam když jsem požádal o možnost vyzkoušet zakoupený výrobek, řekl mi vedoucí, že za to nejsou jeho lidé, ani on placení. Zboží mám prostě vzít, vyzkoušet si ho doma a v případě nespokojenosti ho bez udání důvodu mohu vrátit. Namítl jsem, že nemám zájem nosit výrobky domů, rozbalovat, znovu balit a nosit zpátky do prodejny, protože prodavač je sice ochotný zboží přinést k pokladně, ale bližší údaje o jeho parametrech má zkreslené, nebo rovnou řekne, že je nezná. Na to jsem od vedoucího prodejny dostal odpověď, že taková je prostě politika firmy. Od té doby pro mne elektronika a jakékoliv výrobky z prodejen OK prostě neexistují. UPC má zatím tu výhodu, že jsou pořád ještě místa, kde klient na výběr příliš nemá, tak se podle toho chovají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník cajky
Proč? Instalace modulu včetně naladění není žádná věda. 404,- kaček bych teda nevysolil.

Jo, když to funguje. Zrovna nedávno jsem viděl zdechlej CAM, nedekódoval nic a musel dojet technik ho vyměnit. Celkově tuhle demenci u UPC nechápu, protože stejně technik ke klientovi jede a strčit CAM do TV je otázkou pár vteřin, takže aspoň ověřit funkčnost by měl.

 

To mi na klidu moc nepřidalo :shock::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...