Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

U tech co nejdou to ukazuje nula. Driv (do pondeli) jsem mel nekolik let ten jejich box s nahravanim a sly mi ceske televize v HD.pak si vzali box, strcil jsem tam kartu s modulem a vse jde mimo techto tri programu.... Mozna nejde jeste neco, ale na moc toho nekoukam. Programovou nabidku mam stale stejnou, s tim, ze bych mel mit ted celou nabidku asi deset dni, ale to me ani tak nezajima.

 

 

Prima HD, Barrandov HD, discovery HD atd funguje OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[attachment=0]IMG_6698.jpg[/attachment][attachment=1]IMG_6699.jpg[/attachment]

 

 

Dekuji za rady. Zaregistroval jsem se, aby mi prisel mail pri odpovedi :)

 

zde pridavam 2x foto:

Pokud to ukazuje signál nula, tak tam bude patrně nějaké rušení. Zkuste zkontrolovat kabel a pokud bude opticky v pořádku, tak pak už jen objednat technika na servis ;)

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin2580

Jeste dotaz, ono to je prenaseny nejak jinak nez kdyz to slo do toho HD PVR boxu? Vzdyt s nim to slo. Jediny co mam trochu jiny je kabl mezi TV a zasuvkou, protoze TV visi na zdi, je celkem tezka a stavajici kabel co vedl do toho boxu tam nedosahne..... Ale to by melo alespon nejaky signal ne ?

 

Jinak dekuji moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste dotaz, ono to je prenaseny nejak jinak nez kdyz to slo do toho HD PVR boxu? Vzdyt s nim to slo. Jediny co mam trochu jiny je kabl mezi TV a zasuvkou, protoze TV visi na zdi, je celkem tezka a stavajici kabel co vedl do toho boxu tam nedosahne..... Ale to by melo alespon nejaky signal ne ?

 

Jinak dekuji moc.

Tím kabelem je to ve většině případů. Pokud je tam rušení, ruší se jen určitá frekvence. Ty ostatní mohou normálně jet. Proto může být nefunkční jen jedna skupina kanálů, která je šířena na jedné frekvenci (muxu) a ostatní mohou jet.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Martin2580

Zajedu koupit nejakej novej kabl a uvidim. Je lepsi zajet do OBI nebo datartu? Nebo koupit v OBi metraz a konektory jak jsem cetl forum....

 

Moc moc dekuju za pomoc.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník korok

Zdravím, mám 3D LED FULL HD TV SAMSUNG z DVBC ,S, tunerom a UPC Business Internet balík 150MB k tomu pár základných HD ,digitál a analóg programov v cene, po pondelkovom preladení mám problém z ladením frekfencie s STV HD ktoré preladili na vyššiu - 554 MHz od 474 MHz po 570 MHz vôbec nič nenaladím , pokial si kúpim modul aj s kartou a predplatím balík s HD programy budem môcť naladiť tie vyššie frekfencie ? je to dané typom tuneru alebo sa priepusnosť nastavuje v rozvodoch ku klientom ? ďakujem za každú dobru radu ako to riešiť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...