Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

mám dotaz ohledně CA modulu. Zavedla jsem si službu od UPC pronajala si modul a k němu mám i kartu. Pokud bych si koupila CA modul od někoho, kdo ho už nepotřebuje. Bude fungovat s mojí kartou ?

Moc děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebude, karta je sparovana s konkretnim zarizenim

pri nakupu CA modulu z bazaru je lepsi, kdyz Vam puvodni majitel předá i kartu a nasledne posle pozadavek na UPC s prevodem na Vasi smlouvu, UPC pak prevede CA modul i s kartou na Vas

  • 150 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • Compal bridge, 4x CA modul
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Kodl

Tomus má pravdu. Stačí, když UPC dostane zpět původní kartu a získá souhlas (nebo úmrtní list) předchozího majitele modulu.

V takovém případě bez potíží k danému modulu (podle sériového čísla) zpáruje kartu pro Vás, resp. Vaši smlouvu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mohu nabidnout CA modul vcetne karty. Bohuzel pri zavedeni kabelove televize me spatne informovali, zda ji potrebuji a nakonec nebyla kompatibilni s moji televizi a musel jsem koupit tuner. S tunerem mi prisla i nova karta. Puvodni cena modulu je 1.209,-Kc a nabizim ho za 600,-Kc plus postovne popr. osobni predani v Praze.

5954afc756d5a_Photo18-04-2014090205.jpg.afe3996d575b8bff5e5754da0bf64b4d.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Mne jde uplne vsechno mimo CT1HD, CT2HD, CT sportHD..., nechapu vubec proc.... Jinak jde Snad uplne vsechno mimo hustleru atd....

 

Nesetkal jste se nekdo s tim? TV LG asi rok stara, modul OK - zadne chyby atd... Proste na tehle trech programech to pise zadny signal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...