Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

No a pokud jde o 10 denní plnou nabídku, zbývá jedině přesvědčit někoho na Zákaznickém centru (viz Pravá a levá ruka..., resp. bordel ve firmě UPC)

10 denní plná nabídka není nijak nárokovatelná a navíc když zapojíte zařízení až po měsíci?

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Rebkos

Protože ve specifikaci služeb https://www.upc.cz/pdf/detailni_popis_sluzeb.pdf mají uvedeno: Při první aktivaci karty podmíněného přístupu je účastníkovi umožněn přístup ke všem programům služby Televize na 10 dnů.

 

První aktivace karty z mé strany byla 30.1.2014 ve čtvrtek. Do té doby jsem měl CA kartu v krabici co přinesl technik od zapojení služby Kombi Komfort 240+ 4.12.2013.

 

EDIT: Stejně jako bonusové HBO na dva měsíce. Pokud to berou od té doby kdy mi aktivovali samotnou službu, tak by tam stále ještě mělo být alespoň to HBO na posledních pár dní..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož televize (stb nebo modul) nekomunikují obousměrně, ale pouze jednosměrně, jak asi u UPC poznají, že bylo zapojeno hned nebo až za rok? :) Jako datum aktivace bych v tomto ohledu viděl doručení od technika nehledě na fyzické zapojení.

Jestliže nejde HBO, zavolejte na UPC a zeptejte se, proč nejde popř. si nechte znovu zaslat předplatné.

  • Super
  • Premium 5G
  • 18+
  • Vodafone Station WiFi 6
  • Brüx
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Podle specifikace na připojeném odkazu televizor obsahuje tuner schopný příjmu v DVB-T i v DVB-C a obsahuje rozhraní CI+ pro vložení CA modulu, takže ANO.

UPC šíří po kabelu programy v DVB-C, ale také v DVB-T. V obou platformách je šířeno také HbbTV programů ČT a také německých programech (podle lokality, jen DVB-C)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník inko1

Zdravím! Mám 2 TV Sony s CI od Licy. Dnes mi najelo HBO.Na jedné TV to jede,na druhé ne.Kartu jsem zkusil vytáhnout a zpět zasunout,ale nepomohlo to.Zeptám se asi blbě:když jde ten program v jedné TV,tak problém v druhé TV nemůže být na straně UPC a nemá smyslu tam volat? Ladit znova kanály jsem zatím nezkoušel (mám pouze automatic. a nechci si rozhodit seřazení kanálů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by asi mohlo zajimat i ostatni uzivatele:

UPC a LICA používá stejné moduly, nic speciálního si v nich nenecháváme měnit ani upravovat. Jediné co je jiné je verze FW v modulech. Je to dáno tím, že UPC má za poslední 2 roky asi 60x větší obrat modulů. S tím jsou spojené i rozdílné verze FW. Pokud LICA koupí 1000 modulů tak jim vydrží dost dlouho na to, aby mezitím výrobce vydal nový Fw pro modul. Pro info LICA teď doprodává moduly s FW který mělo UPC cca před rokem. Nyní jsou již dodávány moduly CI+ v.1.3 s FW 3.0.x .

Všechny verze modulů se snažíme předem otestovat na starých TV s CI. Máme k dispozici asi 5 TV různých výrobců ve kterých testujeme a zatím jsme se nesetkali s problemem.

 

Dále zatím nejsou aktivovány žádné funkcionality z CI+ protože při zapnutí těchto funkcí by přestaly fungovat stávajíci starší STB. Nějaké omezení však může přimo do kodeku vkládat vysíilatel ( kolega např zaznamenal nemožnost nahrání nějakých pořadů v DVBT na TV Panasonic). Zkusim něco zjistit u HBO, ale nedávám tomu naději - maďar nechce pouštět informace

Viz: viewtopic.php?f=10&t=4209&p=77702#p77669

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...