Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Toto také nechápu. Na 450 MHz jsou údajně vysílány doprovodné informace o všech ostatních multiplexech v síti UPC. Nechápu proto, že takové informace obsahuje každý aktivní multiplex s televizním signálem... A přijímač (televizor) si veškeré informace načítá z právě naladěného kanálu, jinak ani nemůže...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Belbody

Myslím, že totéž, a já doufám, že to je jednoduché řešení pro technikem zítra.

V tomto domě se nikdy televize, použil jsem jen internet, kabel byl instalován v roce 2009.

 

Omluvte mou netrpělivost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pendy
S tím DVB-C tunerem to nemusí být jisté. Mám LG37LH5000 a v dokumentaci se C tuner neuvádí, protože není nastaven pro ČR. Když jsem ale v základním menu navolil jinou zemi, ukázalo se, že kabelový tuner je a CAM naladí všechny programy včetně HD bez problémů.

 

Chtěl jsem se zeptat uživatele mipo (má stejnou TV jako já): opravdu používá modul CI+ u tohoto typu televize LG 37LH5000 k dekódování placených programů (např. sport). Mně totiž TV na modul Conax CI+ ani nevidí (řádek s přečtením informací o modulu je šedý a nejde rozkliknout). Pokud ano, sdělil by mi informaci o softwaru TV, jaký tam momentálně má (nejnovější je 3.75), případně informace o modulu (verze softwaru po rozkliknutí u mne šedého řádku Informace CI)?

Nevím totiž, jestli mám modul reklamovat a potřebuju mít jistotu, že s touto TV funguje!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pendy

To už jsem taky zkoušel. Bohužel nic. Kdyby tam nebylo Švédsko, Finsko nebo "--", tak mi to ani nenaladí těch 141 stanic (je tím "otevřen" DVB-C tuner)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

SW TV je V03.40.000 mám nastavenu automatickou aktualizaci, nastavení země je - -, teprve pak se mi objevila v menu informace o CI

SW modulu je CNX - SECPLUSGRC - 2.8.1

HW version. 4.0.2

Interface vers. 0x40

Moc se v těch číslech nevyznám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník pendy

Ten modul je přímo od UPC nebo od LICy? A jak je modul starý?

O softwaru TV to zřejmě nebude, protože já tam mám verzi 3.65, tedy novější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...