Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Belbody

Zkoušel jsem všechny možné vyhledávat, s nebo bez CAM modulu a vše, co můžete najít je 10 analogových programů. :-S

 

Je zvláštní, že když se snažím upravit kanál ručně, vybrat frekvenci 170,5 MHz, 64QAM a 5000 datový tok je zobrazeno mi kvalita signálu 100%. Po stisknutí hledat výsledek je: nalezeno 0 kanály.

 

Parametry jsou z instalací příručce dodané s CAM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Belbody

Je možné, že je zásuvka nefunguje správně nebo filtrování digitální televizní signál?

Mám jednu zásuvku se 3 výstupy: Internet, TV a R.

Připojil jsem TV kabel do výstupu TV. : D

 

Je možné, že digitální signál TV je omezeno z budovy kabelu distributor? K dispozici je v sklípku.

 

 

Je to poprvé, co jsem použít zásuvku TV, mám internet na 3 roky .. a tento zasuvka nainstalován, když jsem se přestěhoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Ve starých tv rozvodech může být "zapomenutý" filtr typu pásmová zádrž. Takový filtr bývá umístěný v rozvodné skříni v domě - ve sklepě (samostatně pro každého zákazníka). V době analogé tv sloužil k blokování programů, které zákazník neměl předplacené... Takže zavolat na UPC...

V zásuvce UPC se navzájem odděluje (pomocí filtrů) jednak signál pro FM rádio od televizního signálu, jednak signál pro upload internetu od tv signálu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Belbody

Snažil jsem se také 658MHz / 64/6900 a nic.

 

Zavolal jsem UPC a zítra rano technik přijde a zkontrolovat upc box v celer a kabelu.

 

Dekuji.

 

Z tetto list: download/seznam_muxu.htm můžu najdete jenom 474Mhz kanály na DVB-T (volba "air"). V "cable" nic, nic. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...