Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Retiree

Nechytej mě za slovo... Prostě spárují nebo zaregistrují nové zařízení a pustí na prvních 10 dnů vše... Asi to dělá automat (ať už homo nebo kyber). Toto "promo" obdrží i stávající zákazníci při registraci nového zařízené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník jaros.v

Přesně tak, klasika, zasunout kartu do modulu, modul do TV obrázkem ke zdi, zapnout nekódovaný kanál např. ČT1, nechat cca 1hod běžet, dojde k aktivaci modulu a přístupu na 10 dnů ke všem programům. Po uplynutí této lhůty dojde k omezení dle předplaceného tarifu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
Návštěvník dusan3105

Je možne mať viac ako jedne CA modul? mam 3 CA moduly od UPC ale funkčný je len jeden. je možne ich nejako spárovať aby mi fungovali.

 

Ďakujem za odpoveď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Slovensku môžeš mat maximálne dve zariadenia na jednu zmluvu v akejkolvek kombinácii CAM - STB, takže max. 2 CAM. CAM je možné zakúpiť len od UPC v cene 80€ jednorázovo, alebo prenajať za 2,90€ mescne s viazanosťou na 2 roky. Dekódovacia karta je majetok prevádzkovateľa služby, po ukončeni zmluvy je potrebné kartu vrátiť.

Párovanie CAM - smartcard zabezpečuje UPC len na moduloch evidovaných v ich databáze, možné je teda napríklad spárovať CAM po predchádzajúcom zákzníkovi UPC, ktorý ho už nevyužíva. Nie je možné požiadať o spárovanie iného CAM napríklad od zákazníka z ČR.

Ak chceš mať viac ako dva CAM, jediná cesta je zaregistrovať CAM na niekoho, kto využíva DTV a má len jedno zariadenie. Samozrejme budeš mať k dispozícii jeho rozsah služieb na dobu jeho trvania zmluvy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Zdravím, mám net od UPC a nyní uvažuji k němu doobjednat i digitální TV. Mám Panasonic TX-P42ST50E, v návodu je uvedeno rozhraní CI, nemá někdo zkušenost, zda nebude mít tato plazma problém s novým modulem CA+? Předem díky. Libor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Belbody

Dobrý den,

 

Jsem na UPCnove na kabelová televize, jen jsem udělal předplatné.

Mám nový televizor Samsung UE.

Dnes jsem dostal od technikem modul CAM s kartou, i zapojen do televizoru, televizor připojit ke kabelu UPC.

Začal jsem hledat na DVB-C, psaný v manuálu instalace frekvence, ale nic dostal. S plnou hledani analogové a digitální přijímat pouze 10 analogových programů.

Je to normální? Mám počkat na aktivaci karty?

V normálním režimu, poprvé, to je normální, není k nalezení žádné digitálních kanálech bez CAM? Já jsem si myslel, že je normální najít nějaké kanály, ale kódované. Můj TV nenajde nic.

Na stejném kabelu mám internet a správně funguje.

 

Excuse me for my czech writing, I am not native czech speaker. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník radoslavcz

Při vyhledávání z kabelu, volba: anténa/kabel), dále volba "síť/úplné/rychlé" - najde vše

Kanály to musí naladit i bez CA modulu/karty

Jestli ti najde jen analogové, nevyhledáváš správně ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...