Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

tak mam takovej malej dotázek........mam 2 telky. obe LG jedna stara 4roky druha rok....nate rok mi jde vse OK....ale ta starsi mi hlasi furt neaktivovany (KOD STAVU 4) u určitejch programu .....a ikdyž program beži furt vylitava tabulka................paradox je ten že mam udelanej rozbok na 2 telky a druha telka mi beži bez set top boxu i CA modulu a karty a žadnej problem nemá :D :D ikdyž vyndam modul z 1 telky moje druha ho nepotrebuje.....cotoje omg? :D :D .............. jedná semi ted hlavne o telku co ma kod stavu 4.co stim?naky skušenosti?Díkec lidičkové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Tak nejprve se nauč psát správně česky. Je rozdíl, když napíšeš 1 telka nebo 1. telka (jedna telka nebo první telka). U té starší bych zkusil vyhledat a nainstalovat aktuální firmware. Pak si také ujasni, zda skutečně přijímáš signál v normě DVB-C nebo sice z kabelu, ale v systému DVB-T, případně i na kterém televizoru. V DVB-C jsou některé programy (většina) placené, pouze pro ty je zapotřebí CA modul s předplacenou kartou. V DVB-T jsou všechny programy neplacené, čili volné - FTA (zatím)... Pokud budeš mít další dotazy, bylo by vhodné uvést, jakou službu UPC používáš...

 

Standa byl zase rychlejší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak stav kod 4 sem zatim asi vyřešil......vyndal sem modul i s kartou a uz to chybu nehazi....ted mam teda otazku naco je mi ted kurna modul s kartou kdyz ho nepotrebuju ani na jedne TV :D :D :D a kanali mi bežej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny......tak....použivam službu komfort.......objednaval sem ji pred rokem cca 10 mesic ale doposud sem vyuzival jen net........koupil sem 1 modul abych si vyzkousel jestli vubec pobeži na telce LG 42LH3000 ktera jakoby nemela C tuner ale regionem se to zmenilo.byl sem pripraven pak zakoupit jeste druhy na druhou telku uf označeni ted nevím. naté novejsi a bez modulu mi treba AXN black a white sli pohoda...nate 42LH3000 obraz sel ale vyskakovala tabulka o kodu 4......firmware sem aktualizoval ted a delalo to furt.....po vyndaní karty je vse ok.karta mi tu ted lezi na skřini a obe telky bežej bez ní a s celou nabídkou......je možné že probíha filtr programů treba už u UPC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nabídka komfort má přes 80 programů, to ti všechny jedou bez modulu?

Myslím,že programy sport1 a 2,eurosporty Nova sport jsou součástí tohoto balíčku - ty ti fungují taky?

 

Ten kod 4 může být informace, že modul není spárovaný s kartou. Jak dlouho jsi měl kartudoma než jsi ji zasunul do TV?

  • 300 Mb/s
  • ∞ GB 10 Mb/s
  • Komplet
  • modem, VTV box
  • Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Stávalo se kdysi, že UPC z nějakých technických příčin programy přestalo kódovat, v posledních letech je to vyjímka. Jak dlouho tento stav trvá a v jaké obsati (odkud jsi). Tedy pokud skutečně víš, co píšeš, a sleduješ i kódované programy (což je zcela nepravděpodobné)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kartu sem mel doma od minuleho roku 10 mesice a zapojil sem ji vcera. takže rok :D

prisla i s modulem tak sem myslel že je sparovana......

 

nn ze sportu mi jde jen Sport 5.....ani JOJ plus nejde......vcera mi nesli ani AXN dneska jdou.

 

jinak druha telka je LG 42LW4500 ..

 

takže zavolat na UPC kvuli párováni?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...