Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník Pupík

No, řekl bych, že komplet nabídku. A rádia. Ani netuším, kolik jich tam bylo. Zprvu se dalo koukat snad na všechny, asi těch 10 dní. Pak jsem to zredukoval, do oblíbených jsem si poskládal jen asi 20 programů, české, pak tam byly nějaké hudební. Myslím, že u těch, které jsem neměl v předplatném, se ukazovala hláška o podmíněném přístupu ,,konax? nebo tak nějak. U HD mi jde akorát zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Náhodou jsem narazil na tento server a problém Pupíka, protože mně se stalo to samé.

Mám Samsung T240HD (PC monitor s analogovým a DVB-T tunerem, myslím jeden z prvních modelů monitoru s DVB tunerem ).

Cca v půli srpna jsem si chtěl naladit nějaký nový program (už ani nevím jaký) a výsledek je pouze oněch 13 kanálů, jak psal Pupík; z toho několik v HD, které moje monitoro-TV neumí. Rádia nenaladí.

 

Vyzkoušel jsem možnost prohledat všechny kanály (automaticky i manuálně) a to pro různě nastavené země (Velká Británie /se kterou mi do té doby vše fungovalo bez problémů/, Jiné, Východní Evropa, Francie, Německo, Rakousko, Dánsko) a opět stejný výsledek - pouze 13 programů; CT1 HD, CT2HD, CT sport HD, HD+, Nova HD, Prima love, Prima Cool, relax pohoda, Slagr, Smichov, Telka, regionalnitelevize.cz

 

Vyzkoušel jsem resetování TV do výchozího nastavení pomocí uživatelského menu i přes skryté servisní menu, ale stále mi to naladí jen těch 13 programů. Během roku jsem jistě programy přelaďoval vícekrát a vždy to chodilo, až do půlky srpna.

 

V analogu to něco najde, hlavně mnou požadované programy, ale signál je docela nekvalitní.

 

A poznámka na závěr: jsem z Kobylis, z domu, kde UPC poskytuje základní nabídku všem partajím na základě hromadné smlouvy se společenstvím vlastníků

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník tom42

To bude nějaká asi nekompatibilita mezi televizí a signálem z UPC.

 

Jsem taky z Kobylis.

Na DVB-T (z UPC rozvodu) naladím na 4 roky staré SONY TV taky jen pár programů, novější LG video naladí ze stejného rozvodu všechno.

(mimochodem nic moc kvalita signálu - občas to kostičkuje nebo i krátce vypadává)

 

Na DVB-C naladí TV všechno, nedávno (cca 14 dnů zpět) přestaly fungovat některé HD kanály (NOVA nešla, ČT fungovala).

TV jsem asi 3x kompletně přeladil a pak to nějak zase začalo fungovat (stejný problém je zmiňován v jiném vlákně).

Výpadek signálu obecně nebyl - takže šlo také o nějaký problém s kompatibilitou TV.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree
- pouze 13 programů; CT1 HD, CT2HD, CT sport HD, HD+, Nova HD, Prima love, Prima Cool, relax pohoda, Slagr, Smichov, Telka, regionalnitelevize.cz

Nějak se nemohu dopočítat...

V DVB-T jsou obsazeny kanály K21 až K26 (474 až 514 MHz), K21 a K26 nenaladíš, z ostatních jen něco, viz konec seznamu. Někde bude chyba v rozvodu, reklamovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím , budu potřebovat novou kartu na digitální tv když si zakoupím CA modul Connax a nebo mi postačí stávající karta , kterou mám v HD set boxu ?díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo dík za info . Ptal jsem se proto , jestli si musím CA modul kupovat u UPC a nebo by stačilo modul koupit běžně v obchodě nebo přes aukro za menší cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...