Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník zdenda97

Automatickou aktualizaci mám zapnutou, dal jsem automatickou aktualizaci programů, vždy to našlo, když něco přidali, teď nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pupík
Tak napiš co máš za TV, jaké programy naladíš, .....A pak ti bude jednodužší poradit.

Ahoj, měl jsem to trošku lépe rozepsané na str. 19. Televize - Samsung LE 40 A 656, dříve jsem měl místo modulu STB od UPC, z důvodu, že byl rušen od spotřebičů, nešlo s tím nic dělat, koupil jsem si CA modul, STB vrátil. Naladil jsem, jak píšeš kompletní nabídku vč. rádií, po dobu 10 dní od aktivace funkční komplet nabídka, pak jsem měl přístupných těch cca. 50 programů z balíčku, který mám objednaný, z toho jsem si poskládal do oblíbených, to co občas sleduji. pak přišla drahá polovička, že na pozici pro Prima Love je hláška, že tAM bude Čt a ať jí tu Primu naladím. A to byla konečná, teď to naladí jen 13 programů, myslím, že to je multiplex 23c, je tam 1/2 programů v HD, což má telka neumí a pak nějaké další. Žádná rádia. Tyto programy to ladí i bez modulu. Zkrátka si ten svůj balík nenaladím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento televizor nemá DVB-C tuner, tak ti nikdy nemohl naladit přes 100 programů.

UPC vysílá v DVB-T 32 TV programů a 7 rádií. Pouze v DVBT byla informace, že program PRIMA love vysílá na nové pozici a "stará" pozice čeká na nový program České televize.

 

Bohužel v tom případě máte modul "pro parádu" a platíte nabídku, kterou Vám vaše TV neumožňuje přijímat

  • -
  • -
  • Jiná služba
  • nic
  • UPC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

S tím DVB-C tunerem to nemusí být jisté. Mám LG37LH5000 a v dokumentaci se C tuner neuvádí, protože není nastaven pro ČR. Když jsem ale v základním menu navolil jinou zemi, ukázalo se, že kabelový tuner je a CAM naladí všechny programy včetně HD bez problémů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mipo

Omlouvám se za nepřesné vyjádření. Takže pro slovíčkáře: při nastavení na jiný stát TV naladí a CAM dekoduje všechny kanály z nabídky, přestože podle dokumentace v češtině nemá TV kabelový tuner. Spokojen s tímto vyjádřením? Nebo je tu ještě něco nepřesně?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Pupík
Tento televizor nemá DVB-C tuner, tak ti nikdy nemohl naladit přes 100 programů.

UPC vysílá v DVB-T 32 TV programů a 7 rádií. Pouze v DVBT byla informace, že program PRIMA love vysílá na nové pozici a "stará" pozice čeká na nový program České televize.

 

Bohužel v tom případě máte modul "pro parádu" a platíte nabídku, kterou Vám vaše TV neumožňuje přijímat

 

Já nevím, jak bych se lépe vyjádřil. Ta televize se dá ovladačem přepínat mezi TV a DTV ,,módem". V režimu TV naladím spoustu stanic, ovšem na 40" obrazovce se na to takřka nedá koukat. Přepnu-li na ten DTV ,,mód" tak jsem předtím sice nemohl, ale naladil komplet nabídku, na kterou se dalo parádně koukat a za kterou mi nevadilo platit. To teď nelze, už se prostě ten zázrak nestal a po přeladění se chová televize konečně jak má. Je mi to záhadou, připadám si jako kdybych v trabantu vyhrál Le Mans.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...