Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník MarioAL

Wikipédia tvrdí:

Old television receivers, which have CIv1 CI-slot, can be used with CI+ CAM, but for viewing only those of TV programs which are not marked as CI+ protected.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník Dandys74

Zdravím všechny, uvažuji o přechodu k UPC a po přečtení tuny příspěvků jsem došel k názoru, že dodávané STB Kaon stojej za starou bačkoru.

Otázka zní: Bude šlapat dodávaný CA modul ve specifikaci CI+ ve starší tv Sony KDL-40W4000, která má specifikaci jen CI?

Z přečtených příspěvků dedukuji, že by to mělo šlapat v pohodě, jen bych si chtěl ověřit, že to někdo na této, nebo podobné tv provozuje a vše je funkční.

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

for Dandys74

 

No, myslím, že 100% jistotu zde na tomto foru nezískáš, jedině snad, kdyby zde odpověděl někdo s úplně stejnou tv, kterou máš ty a s CI+ modulem od UPC. Pokud chceš mít absolutní jistotu, taky si kup modul od Licy ( sice o něco dražší), ale tyto jejich CI+ moduly fungují bez problémů ve všech tv, tedy i ve tvé tv se starším CI rozhraním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Dandys74

To jsem mělprávě na mysli,kartu jsem si chtěl od UPC pronajmout za 49kč/měsíc, ale pokud se někdo ozve, že to nejde, tak mi nic jiného nezbyde, než jí koupit od Licy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Jinak, vy všichni, kteří se o problematiku těchto CI modulů zajímáte. Taky jste si všimli, že firma Lica zdražila cenu tohoto modulu na 1.300,- ( mám pocit, že byla nižší nebo se pletu ? )

 

V době, kdy ho UPC začala nabízet za 999,- Kč je to dost zajímavá obchodní politika co ? Jsem zvědav, jak budou tyto moduly prodávat. Čekal jsem spíše obrácený postup, že ho trochu zlevní, aby se dostali blíže k ceně od UPC. Tohle nějak nechápu.

 

Co vy na to, kteří do toho více vidíte než já ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...