Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961

Je zřejmé, že každá tv zobrazuje jiné informace o modulu. Já jsem jen psal, co mi řekl technik od Licy. Podstatné je to, že modul od Licy bude fungovat ve všech tv s CI slotem.

Jak je vidno s příspěvku sebiora a jeho výpisu z tv LG :

Označení zařízení CAM-1660

Verze Software CI+ V1.0

Identifikace Hardware CI+4000

 

tak jeho LG čte informace o modulu zcela jinak, než vaše tv LG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

To je menší nedorozumění. Natasss uvedla info z menu "Informace o Conax CA". Tam mám podobné údaje (mám o malinko novější soft). V menu mám o pár řádek níže ještě přímo záložku "informace o CL+" a tu jsem před tím vypsal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss

Je vidět, že co přístroj, to jiná informace. A to, že jsem si to koupila od Licy jsem tu už psala proč. A jak vidno, dobře jsem udělala. Podstatné je, že mi to funguje a o nic jiného mi nejde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

Myslím, že ski1961 ve svých příspěvcích jasně uvádí, že existují rozdíly mezi CAM dosávanými UPC a CAM od LICY. Přesto někteří další diskutující uvádějí své pozitivní či negativní zkušenosti s novými CAM, aniž by uvedli dodavatele!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

Ano, přesně tak. Podstatné je to, že vám to funguje. Vzhledem k tomu, že vám to tv neumí přečíst, tak věřte tomu, co jsem dnes v Lice zjistil. Obdržela jste CI+ ( jiné totiž již neprodávají ), ale je upraven jejich softem tak, aby fungoval i v CI. :D U UPC tomu prý tak není. Hezký večer..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mely by sme to nejak dat do kupy jake presne moduly a s jakym HW a FW se dodavaji a dodavali,

proto prosim vsechny co maji CA modul at se mrknout v menu TV do informaci a poslou sem detailni informace o pouzivanem CA modulu,

(seriové číslo a č.karty radeji neuvadejte).

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

A ještě doplním. Dám do LG starší CAM s kartou a v menu se již záložka "Informace o CL+" vůbec neobjeví. V TV LG fungují oba CA moduly, ale v CableStaru HD2 od TechniSatu jen ten starší.

Ale vzhledem k tomu, že oba fungují ve starém STB CV-5000 se domnívám, že kdyby programátoři chtěli, fungoval by nový i v PC kartě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

for tomus:

 

Nic proti tvému návrhu, ale není to zbytečné ? K čemu je dobré vědět nějaké info o HW nebo SW, to není podstané ne ? nebo ano ? Podstatná je dle mého jen ta informace o tom, kdo CAM modul prodává ( UPC, LICA) a z toho je pak zřejmé v jakých tv tyto moduly hrají ne ? nebo tím sleduješ neco jiného ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

Starý CAM:

pořízení: Lica 2009

Soft. version: CNX-STD-2.5.9

Hard. version: 3.2.1

Záložka CL+ chybí

funguje všude

 

Nový CAM:

pořízení: Lica XII/2011

Soft. version: CNX-SECPLUSGRC-2.8.2

Hard. version: 4.0.2

Záložka CL+ :

Označení zařízení CAM-1660

Verze Software CI+ V1.0

Identifikace Hardware CI+4000

CableStar HD2 ho nedetekuje

 

Vypsáno pomocí TV LG 32LK530.

Upraveno uživatelem sebior
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss
Mely by sme to nejak dat do kupy jake presne moduly a s jakym HW a FW se dodavaji a dodavali,

proto prosim vsechny co maji CA modul at se mrknout v menu TV do informaci a poslou sem detailni informace o pouzivanem CA modulu,

(seriové číslo a č.karty radeji neuvadejte).

 

Zkusila jsem dnes koupený CAM CI dát do stb CV5000, ale ani tam jsem se v menu nic o modulu nedočetla, ale bez problému tam též funguje. Zítra to ještě zkusím přehodit do Samsungu a uvidím, co mi v menu napíše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...