Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

Návštěvník ski1961

No tak pokud už i LICA nabízí CI+, tak pak o tom nemají na jejich stránce ani čárku a to by nebylo fér. Pokud ti přijde CI+ a nešlo by ti to v tvé TV, nebot dle mého názoru má pouze CI clot, tedy nemá CI+ slot, tak bych žádal zrušení obchodu kvůli klamavé informaci. Sám jsem na to zvědavý, dej určitě sem vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Retiree

No, je skoro půlka února, ještě bych se zkusil obrátit na obchodního zástupce, který taky radil a jako bydliště udává Brüx :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych se zatim naplasil, nikdo poradne nevi jako to vlastne je, jedna vec je teorie a druha praxe,

prozatim vime ze nefunguji moduly s CI+ na nekterych TV kartach Technisat, ale jak je to s (ne)kompatibilitou u televizoru se ukaze az v realu.

 

Kazdopadne UPC i Lica jiz prodavaji pouze moduly s rozhranim CI+.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

tomus:

a jak dlouho prodává Lica CI+ moduly ? na stránkách UPC je jasně popsáno, že jejich moduly jsou CI+, ale i Licy nic takové není. Je tam stále jen, že jsou to CI moduly, takže pak je to od Licy klamavá informace nebo, že by Lica nepovažovala za vhodné toto uvést ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle zprav od uzivatelu to vypada ze je prodava od ledna, na kocni minuleho roku doprodali stare zasoby modulu CI, pak moduly chvily nebyli skladem a v lednu dostali dalsi varku zrejme jiz s CI+

 

Jinak pristi tyden ma zahajit prodej modulu i UPC za 999 Kc, takze jsem zvedav jak to pak bude dal s prodejem u Lici, jejich moduly jsou o tri stovky drazsi.

  • Kabel 150 Mb/s
  • -
  • Komfort
  • Compal VF, VTV box, CA modul
  • Brno
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník ski1961

No sám jsem zvědavý, jak to dopadne. Crapper tady píše, že ho ted čeká od Licy, ale jeho Tv má pouze CI slot, takže pokud mu přijde CI+, jak to bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník natasss
Moc jsem sice nehledal, ale ve specifikaci pro uvedený Samsung je mj. CI/CI+. V manuálu LG píšou pouze o CI. Takže Váš závěr je pravděpodobně správný...

CI rozhraní (CA Modul) není jen pro kabelovku, ale i pro pozemní vysílání a satelit (to především). Takže při případném dalším hledání se nesoustřeďovat jen na kabelovku.

 

Už jsem to taky našla v manuálu pro Samsung. Takže vím, že do LG dám ten, co už mám delší dobu doma a do Samsungu ten, který jsem si objednala u Licy teď. UPC ho sice prodává za míň, ale už jim po všech perpeticíh, které jsem s nimi měla nemíním přispívat ,a raděj si připlatím. Jakékoliv vyřizování a kontakt s UPC jsem omezila na minimum. Jsem s jejich přístupem k řešení problémů velmi nespokojena, tak proto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník sebior

Liší se CA moduly CI a CI+ vizuálně? Já jsem dostal CAM od Lica s.r.o. v půlce prosince 2011. V CableStaru HD2 od TechniSatu nefunguje, ale v TV LG 32LK530 ano. Navíc v menu TV v záložce k podmíněnému přístupu je záložka "informace o CI+" a v něm:

Označení zařízení CAM-1660

Verze Software CI+ V1.0

Identifikace Hardware CI+4000

Z toho usuzuji že už v půlce prosince jsem dostal CA+ modul, jak to vidíte?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...