Přejít na obsah

CI rozhraní a CA moduly


Návštěvník Retiree

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník cajky

Pri instalaci muzu dat automaticky naladit nebo jak ctu v manualu, tak manualne tam nastavit vsechny ty jejich hodnoty, jak tam vypisujou? Pujde to i na automat. nebo jen manual?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník fejfarz
Proč? Instalace modulu včetně naladění není žádná věda. 404,- kaček bych teda nevysolil.

Jo, když to funguje. Zrovna nedávno jsem viděl zdechlej CAM, nedekódoval nic a musel dojet technik ho vyměnit. Celkově tuhle demenci u UPC nechápu, protože stejně technik ke klientovi jede a strčit CAM do TV je otázkou pár vteřin, takže aspoň ověřit funkčnost by měl.

 

To mi na klidu moc nepřidalo :shock::D

 

Taky řeším jestli modul nebo sep-top-box a po zralé úvaze jsem došel k názoru že i když mám novou televizi s CI+ tak raději budu volit set-top-box protože když se mi televize porouchá a já budu muset použít jinou která slot nemá tak se na telku krom pozemního vysílání nepodívám. Se set-top-boxem si připojím jakoukoliv. Ten jeden ovladač navíc nějak přežiju. Stejně jsme měli dva kvůli satelitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA
Taky řeším jestli modul nebo sep-top-box a po zralé úvaze jsem došel k názoru že i když mám novou televizi s CI+ tak raději budu volit set-top-box protože když se mi televize porouchá a já budu muset použít jinou která slot nemá tak se na telku krom pozemního vysílání nepodívám. Se set-top-boxem si připojím jakoukoliv. Ten jeden ovladač navíc nějak přežiju. Stejně jsme měli dva kvůli satelitu.

To ti spíš klekne ten set-top-box...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Zdravím,

 

mám problém a to takový, že potřebuji k CA modulu vyrobit prodlužovací kabel (68pin), jelikož při zasunutém modulu přečnívá přes obrys televize a nevejde se do skříňky. Hotový kabel jsem nikde nenašel, tak prosím o radu, kde sehnat ty 68 pinové konektory cca 1,2 mm M/F, abych si kablík případně vyrobil sám ...

 

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YABAKA

To mu ale problém neřeší, protože ta část extenderu co bude dávat do TV, má stejnou délku jako stávající CA modul a bude tam teda zavazet úplně stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...