Přejít na obsah

ZRYCHLENI ADSL? A CO KARNEVAL?


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník MeTo

2vrgada :

Njn, mesicni vypovedni lhuta je mesic od prvniho dne nasledujiciho mesice... ale budte rad, to je jedna z tech lepsich variant..... uplne nejlepsi ma kupodivu Telecom (mesic od doruceni) -> za predpokladu poslani vypovedi Karnevalu na konci mesice to mate skoro jak telecom :) Ale nekteri ISP ADSL maji treba tri mesice od prvniho dne nasledujiciho mesice.... to je teprv silenost... navic pokud mate nejaky uvazek, tak tu vypoved nemuzete ani podat driv nez ten uvazek vyprsi, takze to musite pak platit po uvazku jeste dalsi 3-4 mesice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem kontroloval svůj účet a ve službách mám rychlost 7000/550. Karneval tedy zrychlil, původně Turbo 4000/500. Objem dat zůstal nezměněn. Kromě toho v Plzni - Bolevci jde již objednat DVB-C. Mám jej od včerejška.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník TGM

Karneval je ted opravdu mimo misu, volal jsem na info a bylo mi receno ze datove limity se zvysovat nebudou, IP telefonie ja taky k placi, tak to asi zrusim a prejdu k bluetone.cz i s telefonem. Nac mi bude 5000/500 kdyz mam jen 20GB za mesic, jo a taky me vadi ze verejna IP je za poplatek, bluetone ji ma v cene...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Honza007
Karneval je ted opravdu mimo misu, volal jsem na info a bylo mi receno ze datove limity se zvysovat nebudou, IP telefonie ja taky k placi, tak to asi zrusim a prejdu k bluetone.cz i s telefonem. Nac mi bude 5000/500 kdyz mam jen 20GB za mesic, jo a taky me vadi ze verejna IP je za poplatek, bluetone ji ma v cene...

Tak teda jdi. Ale přijdeš o nejkvalitnější připojení k internetu (nejkvalitnější je z důvodu principu nikoli díky Karnevalu). Až tam přejdeš, tak prosím napiš, zda-li jsi si polepšil. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník PPK
Ale přijdeš o nejkvalitnější připojení k internetu (nejkvalitnější je z důvodu principu nikoli díky Karnevalu).

Podle ceho posuzujes kvalitu pripojeni :?: Staci se kouknout na aktualni pingy na karnevalu, hruza a des na to ze je to kabel :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky víte už někdo na 100% jak to bude s datovými limity nebo s rychlostí po překročení?Pročet sem celé fórum ale pouhé spekulace.... Rychlost mě nezajímá,pt 1mb mi stačí na vše,tudíž pokud Karneval neudělá něco s daty půjdu jinam,neni problém mít neomezených 512kb ničím za nižší cenu,tudíž se ptám?ví někdo na 100% jak to vlastně bude?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co jsem slysel tak by T250 (1000/100) melo po prekroceni limitu spadnout na 250/50. Limit je zatim 2GB/2GB. Pokud to takto zustane tak bych asi moc nadseny nebyl... Idealni by bylo dat k nejnizsimu tarifu alespon 10GB (mozna i 5GB by stacilo). Ale na druhou stranu pokud rychlost klesne na 250/50 tak se s tim da taky zit... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem kontroloval svůj účet a ve službách mám rychlost 7000/550. Karneval tedy zrychlil, původně Turbo 4000/500. Objem dat zůstal nezměněn. Kromě toho v Plzni - Bolevci jde již objednat DVB-C. Mám jej od včerejška.

Hej hou, taky sem z Koulevce :D A taky mam v profilu 7000/550, ale furt mi to jede 4000/500. Jak to jede tobe? Na Doubravce uz jim to prej svisti novou rychlosti nakou dobu. Osobne si tipuju, ze to planujou spustit od 1.3.06 a limit ze zvednou tak na 60-70GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...