Přejít na obsah

Rozboceni internetu


Návštěvník Zasterka13

Doporučené příspěvky

Návštěvník Zasterka13

Ahoj prosim zdali by mi mohl nikdo poradit jak mam rozbocit internet. Potrebuji presne toto mam router d-link ten ma moznost napojeni 4 pocitacu pres lan ale ja mam 6 zarizeni ktere musim napojit pres lan muzete mi poradit jak to mam udelat zdali jen koupit nejaky rozdvojku( cetl jsem ale ze je vzdy aktivni jen jeden) potrebuji aby byli aktivni vsechny zarizeni. Diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

to neni pro sousedy potrebuju napojit 3 pc jelikoz mame rychlost 120 tak jen po kabelu pote napojit nas uloziste do site a take pak jedna tv v pokoji a jeden bluray prehravac kvuli dlna. takze asi dokoupit switch a napojit to na nej? muzete nejaky doporucit aby mel gigovy porty a naklady nebyly az tak vysoke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že jsi z Teplic ;-) . Objednej na mironet.cz > např. http://www.mironet.cz/tp-link-tlsg1005d ... +dp110079/ a skoč si do 28. října, kde si to vyzvedneš na prodejně Sestavsi. Myslím, že cena také ujde. Jinak dobrá volba by byla i např. http://eshop.megabyte.cz/zbozi/zyxel-5x ... =z:228518& > také Teplice, Duchcovská :-)

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Zasterka13

to spis objednam v mironetu tam uz jsem objednaval nekolikrat a jen hloupa otazka jak funguje ten switch napojim tam nekam kabel aby sel na tech zarizeni internet co jsem videl tak je jen napojeni pc ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Jaku

Obecně platí:

Switch nerozděluje LAN (lokální síť) a WAN (vnější síť - Internet). To dělá router.

Switch předává pakety podle adresy v jedné síti - všechny porty jsou si rovné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám, nebo jsi to tu již někde psal, že v routeru máš 4 výstupní LAN porty. To znamená, že tři z nich můžeš používat stejně jako do současnosti a do jedním z těchto výstupů vrazíš síťový kabel, kterého druhý konec vrazíš do vstupu na SWITCHy (je jedno do kterého). Toť vše.

  • 1000 Mb/s
  • -
  • -
  • Vodafone StationDOCSIS 3.1
  • Severočech
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...