Přejít na obsah

TV a Internet


Návštěvník Jakub

Doporučené příspěvky

Návštěvník Jakub

Dobrý den,

Mám takový menší problém. Mám od UPC TV i internet. Bohužel mám vývod antény na jedné straně zdi s routerem. Jenže TV s Set top boxem mám na stěně druhé. Takže kabely jsou všude.  Někdy v prosinci jsem volal na podporu kvůli tomu, jestli by se to nedalo nějak vyřešit. Nabídli mi HD DVR Mediabox. Řekl jsem že to pořeším po novém roce. Bohužel od 1.1. to přestali pronajímat. Nenapadá vás nějaké řešení abych neměl po celém bytě kabely?

Děkuji za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

No mně teda nejde do hlavy, jak mohlo nekoho napadnout resit potrebu dat zasuvku na druhou stranu zdi nesmyslnou nabidkou HD DVR Mediaboxu... vzdyt to prece problem vubec neresi...

Takze bud tenkrat Jakub nepopsal svuj problem dost jasne (coz si nemyslim, protoze ted se mu to povedlo dobre), nebo na tom UPC sedel nejakej totalni trotl.
Jine vysvetleni me nenapada.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc nechápu, čemu se divíte. Předpokládám, že zásuvku dali tam, kde se dohodli s majitelem. To znamená do místa, kde má router. (pokud ji dali jinam, pak se měli lépe dohodnout hned na začátku, nebo pokud se dnes změnily podmínky). To, že je TV za zdí je aktuální problém. Teď je tedy otázka, zda je router na požadovaném místě, nebo zda ho i se zásuvkou přesunout k TV. Z tohoto pohledu bych se držel tomuse.

  • Premium
  • -
  • Základní
  • Vodafone Station
  • KrPole
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Evzen

Nepochopils asi, o cem pisu.
Ja se nedivim tomu, kam dali zasuvku puvodne.
Ja se divim tomu aktualne nabidnutemu "reseni".

Zakaznik: "Dobry den, mam zasuvku UPC na druhe strane zdi, nez bych ji aktualne potreboval. Muzeme/muzete to nejak vyresit, abych nemel kabely all over the place?
UPC: "Vezmete si od nas HD DVR Mediabox..."
Zakaznik: WTF ?!?!?!

Upraveno uživatelem Evzen
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...