Přejít na obsah

Novy FW pro STB Handan CV-7000


namec

Doporučené příspěvky

To jsou parchanti! Dát jim do držky je fakt málo. Když jsem před měsícem-dvěma a něco UPC popisoval problém s CV7000, který měla většina lidí, nevěděli o čem mluvím. Nechali to být. Došla mi trpělivost a vzal jsem Kaon, protože Handan už nebyl skladem. A teď najednou výjde nový firmware pro ten Handan, který možná ten problém opravuje? Bože, já ty dementy tak nesnáším.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, kdyby to mělo být opravdu i díky mě, tak mám z toho samozřejmě radost :) Alespoň by bylo vidět, že otravovat UPC s problémy se vyplácí :lol:

Já to uživatelům Handanu samozřejmě přeju, ale UPC mě tímhle chováním fakt štve. Vědět předtím, že výjde nový FW, býval bych si nechal ten Handan a měl méně trápení než se současným Kaonem. Na tomhle jednoduchém příkladu je vidět, jak je komunikace se zákazníky mizerná.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, ale musím se zeptat - pokud se technikum v UPC závada neprojevila, přesto ji hlásily desítky (možná i stovky - nevim) lidí... nepřišlo to UPC alespoň trochu divné? Těžko si různí lidé z různých částí republiky ten problém společně vymysleli. A ten problém se netýkal jen HD kanálů, týkal se všech programů, ale byl náhodný. Nevím, proč navenek UPC dělalo ze mě a jiných lidí hlupáky, kteří si něco vymýšlejí. Kdyby upřímně řekli "o problému víme, pracujeme na tom, ale nevíme co to způsobuje", bral bych to celé jinak. Místo toho mi opakují, že o ničem opravdu neví a strašně se diví. A to jsem mluvil s třemi různými lidmi.

  • Super
  • Premium 5G
  • ALLinONE
  • Compal CH7465, CA modul
  • Hlavní město
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...