Přejít na obsah

HBO GO Smart TV LG


Návštěvník VeraDc

Doporučené příspěvky

Návštěvník zby

Mám poslední FW z prosince 2019, který je založený na Android Oreo 8 (Philips zatím bohužel na novějším Androidu žádný FW nevydal).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam take Philips s Android a nemam nejmensi problem s nicim.Vse je stabilni a rychle a samotny prohlizec v TV je casto lepsi nez Aplikace Kodi,VLC,MX playe.rAndroid je tam nyni 8 Oreo a v breznu tam dostanu 10 Q,protoze,u meho modelu 9 Pie rovnou vynechali.Uz jsem o tom dostal informaci emailem.Takze je to presne jak nekdo psal vyse o tom jaky model a hlavne jaky Android tam je.Sestka android,co jsem tam mel byla hrozna,po aktualizaci na 7 Nougat se to dost zlepsilo a ted na 8 Oreu to beha suprove.

  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komplet
  • Vodafone TV, HD DVR Mediabox, HD mediabox.
  • Ústí nad Labem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Jirka007, tak to je super zpráva, že rovnou přejdou na Android 10. Protože Philips vydává FW se stejnou verzí Androidu pro všechny modelové řady (minimálně 3 roky nazpět).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony KD-43XF7596 Android 8.0 Oreo,  firmware verze 6.6545 v pohodě. Všechny dostupné APP fungují v pohodě a bez sekání a podobně. HW: 4x ARM Cortex-A53 , RAM 2GB. Mám vyzkoušený i systém Web.OS u předchozích TV LG, ale android pro mě dává větší možnosti. Pouze zamrzí omezená nabídka APP a slova prodavače, že je pro platformu Android TV dostupná 80% APP oproti mobilnímu zařízení, pěkná hovadina... 

  • Super
  • Super
  • ALLinONE
  • Compal CH7465
  • Karlovarský kraj
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Android TV v nasledujicich letech vsechny ty ostatni radoby-OS konkurence převálcuje. Stejne jako to udelal u mobilu...

Google totiz jako jediny pochopil, ze nelinearni vysilani jsou budoucnost a proto musi byt aplikace v televizi first-class citizen - a to na stejne urovni jako aplikace pro sledovani linearniho vysilani.

Sam mam zkusenosti se Samsungem a system je podle meho naprosta katastrofa. Upgrady u Samsungu dokonce odebiraji postupne funkce. U Androidu funkce a moznosti pribyvaji. Co vic chtit? 🙂

Mam taky zkusenosti s DVB-C boxy UPC a jestli tady nekdo haji tyhle totalne nefunkcni sroty a zaroven tvrdi, ze IPTV je nespolehlive... Co si o tom myslet? 😄

Ted mam konecne Android TV primo v televizi a jsem s TV konecne naprosto spokojeny. K Samsungu bych se osobne nikdy nevracel. A WebOS je podle meho teda podobna katastrofa jako system Samsungu.

Upraveno uživatelem Michal Pelikán
  • 1000 Mb/s
  • Jiná služba
  • Komfort
  • Vodafone Station, CA modul
  • Pardubice
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu je to katastrofa u všech výrobců. Podle mne by nejlepší byl obyčejný hloupý zobrazovač BEZ systému. K němu chytrá krabička se stejným ovladačem přes HDMI-CEC a po 1-2 roce vyměnit krabičku. Chytrá televize bez funkční podpory je ta nejhloupější a nefunkční věc.

  • Kabel 1000 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • V.Station 3.1, VTV STB 2G_A, 3xCAmodul
  • Hradec Králové
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...