Přejít na obsah

IP adresy z internetu


Návštěvník tomus

Doporučené příspěvky

Návštěvník dmnc

Takže, říkal jsi že jsi dostal 3 IP adresy. A ted postupně!

 

1) dvě IP adresy v rozsahu 10.52.xxx.xx (jak píšeš) jsou neveřejné IP s kterými se pomoci VNC z venku na tvý PC nedostaneš, na venek jdeš vidět jako již zmiňovaný router s použitím NATu (tjn. 84.242.xxx.xxx) !!!

 

2) a pak jak říkáš, získal jsi adresu typu 81.27.xxx.xxx (tato IP je veřejná a na venek vstupuješ přímo z tvé veřejné IP)

 

Co z toho plyne?

Nastav si v TCP/IP třetí IP adresu (viz bod č.2) s veškerým nastavením Default Gateway a maskou podsítě.

 

Pak už jen ve VNC dáš IP, kterou jsi nastavil v TCP/IP (viz. výše) a je vše hotovo! Přeji hodně štěstí :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ach jo, zase mam jinou IP adresu a zase se do prace nedostanu, krucifix, vzdycky kdyz to nutne potrebuju, jak mi ji zmeni, nevydrzi asi mesic a pul byt stejna. Proc to delaji?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo, zase mam jinou IP adresu a zase se do prace nedostanu, krucifix, vzdycky kdyz to nutne potrebuju, jak mi ji zmeni, nevydrzi asi mesic a pul byt stejna. Proc to delaji?

 

jestě se zeptej, proč lidi provádějí na netu "špatnosti" :o , dost často se totiž IP adresy NATů dostávají na blacklisty a pak se někam nemusíš dostat :cry: .

 

tak si pořiď veřejnou adresu a budeš mít víceméně klid

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Po letech...

prosím o radu při opravě připojení ve windovs xp mě to hlasí že nelze dokončit následující akci: obnovování adresi IP. nepomáha restart modemu ani PC. A technik od UPC řekl že toto neporvaději a že si to máme udělat sami jen mě me znalosti netačí.o( díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím o radu při opravě připojení ve windovs xp mě to hlasí že nelze dokončit následující akci: obnovování adresi IP. nepomáha restart modemu ani PC. A technik od UPC řekl že toto neporvaději a že si to máme udělat sami jen mě me znalosti netačí.o( díky

bych tu síť zrušil a po restartu modemu & routeru se znova vytvoří sama, snad funkční...

  • -
  • -
  • -
  • -
  • -
  • Speedtest
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
Návštěvník ludek

Zdravim ,

chlapi nevite kolik verejnych IP adres mohu ziskat s tarifem Easy respektive Turbo 3M ?

1 nebo 2 ? Infolinku ani nezkousim , myslim ze tady to nekdo bude vedet na prvni dobrou.

 

Dekuji

 

Ludek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...