Přejít na obsah

Comag DKR 900 HD CI+


Návštěvník jan

Doporučené příspěvky

Návštěvník jan

Dobrý den.

Chtěl jsem se zeptat, jestli někdo tento výrobek : http://www.comag.de/de/pro.php?p=175

Zkoušel s digitální televizí od UPC. Jestli vše fungovalo, nebo jestli vůbec je schopen digitální televizi od UPC naladit. Na výrobku bylo napsáno, že podporuje všechny kabelové poskytovatele v Německu....

Předem děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jan:

Prosímtě, jestli tohle zakoupíš a bude to fungovat, mohl bys pak dát vědět? Mě se ten přístroj velmi líbí., a protože to mám do Němec co bys kamenem dohodil, rád bych si to pořídil. Na tohle KAON (co se vozí k nám) prostě nemá.

Díky

  • Super 500 Mb/s
  • -
  • Komplet
  • STB Vodafone, modem Compal CH7465
  • Jirkov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

jasně. Já mám zase v pronájmu CV7000. A tak jsem přemýšlel něco mimo pronájem. Otázka zní jestli mi dají ještě kartu mám doma 2 zařízení a ještě jednu kartu. Ale ten 7000 bych pak vrátil. Tak se musím nejdřív zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník jan

Tak jsem to právě zapojil. A zatím super. Rychlejší než od Upc. Vše našlo a naladilo hned. Čeština funguje bezproblémů. Jen pár háček chybí v menu. V epg je to v pořádku. Nahrávání na flash zkusím přes víkend. Tak zatím spokojen. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Jane, chtěl bych se zeptat - musel jsi přes kl.centrum žádat o spárování UPC karty, anebo jsi ji tam prostě šoupnul, a jelo to. Myslel jsem že jsou karty párované s přístroji.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník mir69

Díky tomusi za rychlou odpověď. Já měl za to, že je karta spárovaná s Handanem co mám doma, a na ničem jiném nepoběží. V pátek se po DKR 900 HD CI+kouknu ve Vídni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...