Přejít na obsah

Kvalita signálu


Návštěvník mir69

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník seny

Sekají se vám někom u ještě ty HD kanály (a nejen ty). Hrozné je to na Prima HD a Nova HD. Sekání zvuku a občas obrazu, kolísání signálů až na jednotky procent. Mám Handan 7000, pořád váhám před voláním technika. Lokalita Praha Jižní Město.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Ano stále se mi na Handanu 7000 HD programy sekají. Přitom jej mám na kabelu jako první. Za ním mám ještě Handan 5000 a za ním ještě CI modul a na obou to jede v pořádku. Proto se domnívám, že se jedná o specifickou chybu Handanu 7000.

Může to být nějkou změnou nastavení sítě UPC nebo nějakým vnějším rušením, které do této doby nebylo. Ale už by se to konečně mělo vyřešit, protože jinak je to nesledovatelné. (Zlín)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny

Tak jsem dnes volal do UPC a pošlou mi v pondělí technika. Dokonce mi tvrdili, že Handan 7000 mohou vyměnit za jiný Handan 7000. Prý pro případy výměny je mají. Kaon totiž nechci, nevejde se mi šířkou do TV stolku.

Tak jsem zvědav, jak to dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník seny

Tak včera jsem tam měl technika. Vyměnil mi kabely, vše překontroloval a i měřil signál. Nic zvláštního nezjistil. Ale jak sám viděl, zvuk se zadrhával. Speciálně na NOVA HD, Prima HD, Barrandov HD.

 

Jiný Handan 7000 na výměnu s sebou neměl, ale dohodl v UPC, že až nějaký budou mít (pro servis je prý občas mají), tak mi dají vědět a vymění mi ho. Na to, že zavolají sami, moc nespoléhám. Dám jim tak deset dní, pak tam zavolám a pokud ho mít nebudou, nechám si přivézt Kaon. Má někdo problémy s tím sekáním zvuku u nějakého jiného STB než u Handanu 7000? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník zby

Pak dej vědět, jak jsi dopadnul. Já už tomu moc nevěřím a spíš se poohlížím po nějakém vlastním zařízení s tím, že jim 7000 vrátím. (škoda, že nemám v TV slot pro CI modul :( )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidat se ke konverzaci

Přispívat můžete okamžitě a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se a přispívejte pod Vaším účtem.
Poznámka: Váš příspěvek vyžaduje před zobrazením schválení moderátorem.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložit jako upravený text.   Obnovit formátování

  Pouze 75 emotikon je povoleno.

×   Váš odkaz byl automaticky vložen.   Místo toho zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Nahrajte nebo vložte obrázky z URL adresy.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...